מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים קטנים

כמה עולה לנקות משרד קטן? באיזו תדירות נהוג להזמין את צוות הניקיון ומה תהליך זה כולל? הנה כל המידע על הנושא במקום אחד ובצורה מסודרת.

ניקיון משרדים קטנים במחיר משתלם

כאשר מדובר על ניקוי משרדים קטנים, רבים מאיתנו סבורים כי העבודה יכולה להתבצע גם על ידי צוות המשרד וכך יהיה ניתן לחסוך עלויות של הזמנת שירותי ניקיון חיצוניים. למרות שזה בהחלט אפשרי, זה לא כל כך מומלץ וזאת מכיוון שהמחיר לניקיון משרדים קטנים הוא זול יחסית והשירות שמקבלים מקצועי, מקיף וחוסך זמן יקר.

 

ניקיון משרדים קטנים

מחיר ניקוי משרד קטן

המחיר המשוער לניקוי משרד קטן נע בין 80 ל-100 ש"ח לשעה. במידה ומדובר על תמחור גלובלי, ניתן להעריך כי העלות החודשית לניקיון משרדים קטנים שגודלם הוא 60 עד 70 מ"ר בממוצע. הניקיון יבוצע פעם בשבוע במשך שעה, כלומר 4 ביקורים בחודש. סך העלות החודשית נעה בין 320 ל-400 ש"ח. במידה וידרש ניקיון של פעמיים בשבוע, יש להכפיל את העלות. תוכלו למצוא מידע נוסף על המחירים בתחום בעמוד המחירון.

 

חשוב לציין, במידה ומדובר על ניקיון משרדים בשעות הערב, המחיר עשוי להתייקר מעט, אך הדבר משתנה בין חברת ניקיון אחת לאחרת. יחד עם זאת, ניקוי בשעות הערב נחשב לנוח ואפקטיבי יותר ולכן הוא נפוץ מאוד אצל עסקים רבים וגם חברות הייטק (קראו על ניקיון משרדי הייטק) משרדי עורכי דין, קליניקות ועוד.


>>>אולי יעניין אתכם גם ניקיון לעסקים

מה כלול במסגרת ניקוי משרד קטן?

להלן רשימה של עיקרי הפעולות אשר מתבצעות במסגרת ניקוי משרד קטן. נדגיש כי בעת הזמנת השירות של ניקיון משרדים קטנים, תוכלו לבחור בעצמכם את סל השירותים ובהחלט ניתן לבצע התאמות נדרשות.

 • הוצאת האשפה והחלפת שקיות בפחי הזבל בכל רחבי המשרד.
   
 • ניקוי אבק מעמדות המחשב והשולחנות בחדרי המשרד השונים.
   
 • טאטוא ושטיפת הריצפה תוך שימוש בחומרי ניקיון מתאימים.
   
 • ניקוי המטבחון, שטיפת הכלים בכיור וסידור של השיש.
   
 • ניקוי ושטיפת המרפסת (במידה וקייימת) כולל פינוי מאפרות ופחי זבל.
   
 • ניקיון של חדר השירותים, כולל הוספת נייר טואלט, מילוי סבון וכו'.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקיון משרד קטן - תדירות מומלצת:

בהנחה שגודלו של המשרד הוא בין 50 ל-80 מ"ר, תדירות הניקיון המומלצת היא פעם בשבוע עד פעמיים בשבוע. כלומר צוות הניקיון יגיע במהלך החודש לבין 4 ל-8 ביקורים, כאשר ניתן גם לשחק עם התדירות ולקבוע עם חברת הניקיון על 6 מפגשים חודשיים.

 

אורכו של כל ביקור נע בין חצי שעה ל-45 דקות בממוצע, תלוי כמובן בסוג הפעולות אשר מתבצעות בכל ביקור. ישנם מקרים בהם יהיה צורך בביקורים ארוכים יותר של שעה ואף חצי שעה, בעיקר כאשר ישנן פעולות כמו שאיבת שטיחים, ניקוי חלונות או דלתות וכדומה.