מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים גדולים

עם משרד גדול באה אחריות גדולה של ניקיון מתמיד ותשומת לב למקומות הקטנים הנשכחים. בעמוד שלפניכם תוכלו לראות איך מוצאים חברת ניקיון משרדים גדולים מומלצת, כמה יעלה ניקיון המשרד הגדול שלכם באופן שוטף וגם תוכלו לערוך השוואת מחירים.

ניקיון משרדים גדולים במחיר זול

מחיר ניקיון משרדים גדולים גדולים תלוי בכמה דברים. קודם כל הוא תלוי בגודל המשרד שלכם, מעבר לכך הוא תלוי בכמות הפעמים בשבוע שתצטרכו לנקות אותו ולבסוף הוא גם תלוי בחברת ניקיון המשרדים שתקחו לצורך העבודה.

 

חברות ניקיון משרדים שונות יכולות לתת לכם הצעות מחיר שונות לניקיון המשרד שלכם, לכם בשביל למצוא ניקיון משרדים גדולים בזול מומלץ לבצע השוואת מחירים. התקשרו לפורטל קליניט וקבלו עד 3 הצעות מחיר לניקיון משרדים גדולים. ככה תוכלו להשוות ולחסוך.

 

ניקיון משרדים גדולים

כמה עולה ניקיון משרדים גדולים?

ניקיון משרדים גדולים יעלה בין 4,700 - 5,300 ש"ח לניקיון 5 פעמים בשבוע של משרד עד גודל 250 מ"ר. למחירים נוספים תוכלו להסתכל במחירון ניקיון המשרדים המלא.

 

מחיר ניקיון משרדים גדולים
4,700 - 5,300 ש"ח 5 פעמים בשבוע עד גודל 250 מ"ר

איך מוצאים חברת ניקיון משרדים גדולים מומלצת?

בשביל למצוא חברת ניקיון משרדים גדולים מומלצת כדאי להסתכל על כמה דברים:

 • לקוחות קיימים: תוכלו להסתכל באתר של אותה חברת ניקיון משרדים גדולים, לרוב הם יפרסמו איזה לקוחות עובדים איתה. גם אם לא חיפוש קצר במנועי החיפוש יתן לכם חוות דעת ודירוגים שיעזרו לכם להבין מה איכות השירות שהם נותנים.
   
 • תקופת ניסיון: מומלץ להגדיר תקופת ניסיון שבה אתם רואים אם אתם מרוצים מהשירות שנותנת אותה חברת ניקיון משרדים. כמובן שבימים הראשונים תצטרכו לתת יותר פידבק למנקים, אבל אם גם אחרי שלושה שבועות אתם מוצאים את עצמכם לא מרוצים זה הזמן להחליף חברת ניקיון משרדים.
   
 • עובדים בשעות הערב: הרבה פעמים נרצה לעשות ניקיון משרדים בערב כדי להפריע כמה שפחות לעובדים לעבוד וגם כדי להפריע כמה שפחות למנקים לנקות. אם אתם מוצאים חברת ניקיון משרדים שעובדת בשעות הערב יכול להיות שזה מומלץ.

מה כולל ניקיון משרדים גדולים?

ניקיון משרדים גדולים יכול לכלול הרבה דברים, מאוד תלוי מה תסגרו עם חברת ניקיון המשרדים. הנה דוגמאות לשירותי ניקיון משרדים נפוצים:

 • ניקיון ופוליש לרצפה מבריקה.
 • ניקיון מטבח כולל שטיפת כלים.
 • הוצאת פחים יומית.
 • הברקת חלונות.
 • ניקיון פאנלים יסודי.
 • ניקיון רהיטים ועמדות.
 • ניקיון שירותים ורצפת השירותים
 • ניקיון ספות ושטיחים עם שואב אבק והסרת כתמים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

לניקיון משרד גדול צריך צוות ניקיון גדול

כשצריך לנקות משרד גדול חשוב להגיע עם צוות גדול שידע לתקתק את העבודה. במיוחד אם לא מצאתם חברת ניקיון משרדים שאתם סומכים עליה להשאיר לה מפתח ואתם רוצים לוודא שמישהו נמצא במשרד כשהם מנקים, לא תרצו שניקיון המשרד ייקח כמה שעות שבהם הם מפריעים לעובדים שלכם.

 

צוות גדול מתפרש כשכל אחד לוקח תפקיד ומשתלט עליו במהירות. אחד מנקה את העמדות, אחר לוקח את המטבח והכלים, אחד את השירותים ובסוף כולם ביחד מנקים את הרצפה ותראו איך במהירות ומקצועיות המשרד נראה מצוחצח.

 

חברת ניקיון משרדים גדולים

ניקיון משרדים גדולים עם תשומת לב לפרטים הקטנים

אחד הקשיים בניקיון משרדים גדולים הוא הפינות הקטנות שנוטות להישכח או שמתעצלים לנקות אותן. באמצעות קליניט תמצאו חברות ניקיון משרדים מומלצות שישימו לב למקומות הקטנים, הפינות שאף אחד לא מנקה ויוודאו שהם לא יישכחו.

 

הצטברות של אבק יכול להעכיר את האוויר שהעובדים שלכם נושמים, לכן לא הייתם רוצים שיצטבר הרבה אבק. בנוסף אם מדובר על כתמים שלא מנוקים לאורך זמן רב אז הם יכולים להישאר ויהיה הרבה יותר קשה לנקות אותם לאחר מכן.