מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בחיפה

מחפשים חברת ניקיון משרדים בחיפה בערב לצורך ניקיון שוטף או לצורך ניקיון חד פעמי? בעמוד תוכלו לראות אילו שירותי ניקיון נפוצים, מה המחירים של ניקיון משרדים בעיר ולערוך השוואה כדי למצוא חברת ניקיון משרדים מומלצת.

השוואת מחירים בין חברות ניקיון משרדים בחיפה

כשאתם מסתכלים על המחירים של חברות ניקיון משרדים בחיפה חשוב להבין שהם לא קבועים והם ישתנו בהתאם לכמה דברים. קודם כל הם ישתנו כמובן בהתאם לגודל המשרד שלכם, מעבר לכך הם ישתנו בהתאם לתדירות ההגעה שעליה תסכמו וכמובן המחירים משתנים בהתאם לחברות ניקיון המשרדים.

 

לא כל חברת ניקיון משרדים בחיפה תיקח לכם מחיר זהה גם אם מדובר על אותו המשרד בדיוק, לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים. התקשרו לפורטל קליניט וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות ניקיון משרדים בחיפה, ככה תוכלו להשוות בין המחירים ולחסוך בקלות.

 

ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים בערב בחיפה - האם כדאי?

הרבה משרדים מעדיפים את האפשרות של ניקיון משרדים בערב בחיפה על מנת לא להפריע לעובדים. עם זאת כן היינו ממליצים לכם לפני שאתם סוגרים עם חברה ניקיון משרדים בערב להתחיל עם הניקיון בבוקר לצורך תיאום ציפיות, בדיקה שהם מנקים טוב וגם כדי לראות אם המנקים נראים אמינים. מה היתרונות לעומת ניקיון משרדים בשעות היום? 

 

ניקיון משרדים בערב ניקיון משרדים ביום
לא מפריע לעובדים מפריע לעובדים
אין הפרעה למנקים יש הפרעה למנקים
זבל נאסף של כל היום זבל נאסף עד אחה"צ
עובד לא יחשוש להיכנס לחדר שנוקה עובד יחשוש להיכנס לחדר שנוקה

מה המחירים של ניקיון משרדים בחיפה?

לפניכם מחירים של ניקיון משרדים בחיפה בגדלים ותדירויות שונות. לא מצאתם את המחיר המתאים לכם? בדקו את מחירון ניקיון המשרדים המלא.

מחירים של ניקיון משרדים בחיפה

מחיר ניקיון משרדים בחיפה של משרד בינוני

ניקיון 3 פעמים בשבוע של משרד בגודל 80 מ"ר.


1,900 - 2,150 ש"ח
כמה עולה ניקיון משרדים בחיפה באופן שוטף?

ניקיון של 5 פעמים בשבוע למשרד עד גודל 100 מ"ר.


1,400 - 2,900 ש"ח
כמה עולה ניקיון משרדים בסיסי?

הגעה פעמיים בשבוע שכוללת ניקוי עמדות, ריקון פחים, שטיפת כלים ושטיפת רצפה פעם בשבוע.


500 - 900 ש"ח
כמה עולה ניקיון שוטף של משרד גדול?

הגעה 5 פעמים בשבוע לניקיון משרד עד גודל 250 מ"ר.


4,700 - 5,300 ש"ח

הדפס מחירון

מה כוללים שירותי ניקיון משרדים בחיפה?

שירותי ניקיון משרדים בחיפה כוללים כמה דברים קבועים ויש כמה דברים שתוכלו להוסיף:

 • ניקיון מטבח: ניקיון מטבחים הוא דבר קבוע שתמיד כלול בניקיון משרדים. שטיפה של הכלים, ניקוי השיש והכיור ולעיתים גם ניקוי המקררים.
   
 • שטיפת רצפה: שטיפת רצפה היא גם כמובן דבר קבוע שכלול בניקיון משרדים תמיד. כולל טיטוא ושטיפה עם מים וסבון של הרצפה בכל חדרי המשרד.
   
 • פוליש: לעומת שטיפת הרצפה פוליש הוא לא דבר שתמיד כלול בשירותי ניקיון משרדים בחיפה ועליו תצטרכו לסכם מראש והוא יעלה מעט יותר.
   
 • ניקיון שירותים: ניקיון שירותי המשרד כולל שיטת הרצפה, ריקון הפחים וכמובן ניקוי האסלה עצמה.
   
 • ריקון פחים: אם כבר הזכרנו ריקון פחים אז זה שירות קבוע על ידי חברות ניקיון משרדים בחיפה. כולל את כל חדרי המשרד, המטבח וכמובן השירותים.
   
 • ניקוי שטיחים: השטיחים שלנו מתלכלכים וצוברים אבק שצריך לשאוב עם שואב אבק, ואם יש שואב אבק תעשייתי הכי טוב. מעבר לכך צריך לנקות גם כתמים במידה ונוצרים. שימו לב שזה לא שירות קבוע וצריך לסכם אותו מראש עם חברות ניקיון משרדים בחיפה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקיון משרדים בחיפה לאחר שיפוץ

אם המשרד שלכם עבר שיפוץ יהיה צורך בניקוי יסודי שיכלול דברים נוספים שלא כלולים בעת ניקיון משרדים שוטף כמו למשל כתמי צבע או עפר. המחירים של ניקיון משרדים לאחר שיפוץ משתנים מאוד בהתאם לגודל המשרד, במיוחד כי זה ישנה את מספר העובדים שיצטרכו להגיע. המחיר ינוע בין 2,200 - 3,600 ש"ח. גם פה היינו ממליצים לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקיון משרדים בצפון לפני שאתם סוגרים עסקה.

 

מחיר ניקיון משרדים בחיפה אחרי שיפוץ

מחיר ניקיון משרדים בחיפה אחרי שיפוץ: 2900 ₪

טווח מחיר גבוה 3600 ₪

טווח מחיר נמוך 2200 ₪

שאלות נפוצות על עמוד זה

אילו שאלות צוות קליניט קיבל מגולשי האתר לגבי ניקיון משרדים בחיפה?

איך מוצאים חברת ניקיון משרדים מומלצת בחיפה?

כשאתם מחפשים חברת ניקיון משרדים בחיפה מומלץ לבדוק אם הן עובדות בשעות הערב, את המחיר שלהם, ביטוח מעסיק וצד ג' ושיש להם רישיון של התמ"ת.


מה המחירים של ניקיון משרדים בחיפה?

קשה לתת מחיר קבוע מכיוון שהוא משתנה בהתאם להרבה גורמים כמו גודל המשרד, תדירות הניקיון ועוד. בעמוד הוספנו לכם מחירים של ניקיון משרדים שונים.