מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בצפון

בין אם אתם מחפשים ניקיון משרדים בצפון באופן שוטף או באופן חד פעמי תוכלו למצוא את הפיתרון שלכם ממש כאן. בעמוד תוכלו לראות מחירים של ניקיון משרדים באזור הצפון ותוכלו לערוך השוואה בין חברות ניקיון משרדים שונות לצורך מציאת חברה מומלצת ולצורך השוואת מחירים.

כמה עולים שירותי ניקיון משרדים בצפון?

מחיר ניקיון משרדים בצפון משתנה בהתאם לגודל המשרד שלכם, השירותים שאתם מבקשים ותדירות ההגעה של צוותי הניקיון. הוספנו לכם מחירים נפוצים של ניקיון משרדים בצפון לגדלי משרדים שונים. למחירים נוספים הסתכלו על מחירון ניקיון המשרדים המלא.

מחירי ניקיון משרדים בצפון

ניקיון משרדים בצפון פעמיים בשבוע

משרד עד גודל 100 מ"ר.


850 - 1,750 ש"ח
כמה עולה ניקיון משרדים גדולים בצפון?

הגעה 5 פעמים בשבוע למשרד עד גודל 250 מ"ר.


4,700 - 5,300 ש"ח
מחיר ניקיון משרד 80 מ"ר

תדירות הגעה של 3 פעמים בשבוע.


1,900 - 2,150 ש"ח
מחיר ניקיון משרדים לאחר שיפוץ

ניקיון יסודי אחרי שיפוץ.


2,200 - 3,600 ש"ח

הדפס מחירון

3 טיפים למציאת חברת ניקיון משרדים בצפון מומלצת

רוצים למצוא חברת ניקיון משרדים מומלצת בצפון? בדקו את 3 הדברים הבאים:

  • עובדים בשעות הערב: על מנת לא להפריע לעובדים שלנו וכדי שהעובדים שלנו לא יפריעו לצוות הניקיון נרצה לבדוק את האפשרות של ניקיון משרדים בערב עם מפתח, שירות הרבה חברות ניקיון עושות.
     
  • המלצות: כשאתם מחפשים חברת ניקיון משרדים בצפון מומלץ להסתכל על לקוחות קודמים או נוכחיים אחרים שלה. תוכלו למצוא חוות דעת במנועי החיפוש וברשתות החברתיות.
     
  • רישיון משרד התמ"ת: רוב חברות ניקיון משרדים בצפון צריכות אישור ממשרד התמ"ת. בדקו שיש להן את הרישיון הזה לפני שאתם שוכרים את שירותיהן.

 

ניקיון משרדים בצפון

השוואת מחירים בין חברות ניקיון משרדים בצפון

מחיר ניקיון משרדים בצפון הוא לא קבוע והוא משתנה כאמור בהתאם לגודל המשרד, תדירות הניקיון, השירותים המוצעים וגם בהתאם לחברת ניקיון המשרדים שאיתה תסגרו. לא כל חברות ניקיון המשרדים בצפון לוקחות מחיר זהה אפילו אם מדובר באותה העבודה בדיוק.

 

לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים, ככה תוכלו לחסוך משמעותית מהמחיר הסופי. התקשרו לפורטל קליניט וקבלו עד 3 הצעות מחיר לניקיון משרדים בצפון. ככה תוכלו להשוות ולחסוך בקלות מבלי להתפקשר על איכות השירות שתקבלו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

מה כולל ניקיון משרדים בצפון?

ניקיון משרדים בצפון יכול לכלול הרבה דברים ויכול לא לכלול דברים אחרים. יש כמה דברים בסיסיים כמו ניקיון הרצפה או ריקון הפחים אבל מה לגבי השטיחים? לפניכם טבלה עם דוגמאות למקומות שצריך לנקות במשרד:

 

מה כולל ניקיון משרדים בצפון?
מטבח שטיפת כלים וניקיון הכיור
ריקון פחים מכל רחבי המשרד
ניקוי שטיחים כולל שאיבה וניקוי כתמים
ניקיון רצפה שטיפה ולפעמים גם פוליש
שירותים ניקוי יסודי של השירותים
עמדות עבודה ניקוי העמדות כולל פינוי כלי אוכל

ניקיון משרדים בכל רחבי הצפון

עם פורטל קליניט תוכלו למצוא ניקיון משרדים בכל רחבי הצפון. לפניכם הערים הנפוצות ביותר:

ניקיון משרדים בצפון באופן חד פעמי

לפעמים לא נצטרך להזמין ניקיון משרדים בצפון באופן שוטף אלא רק חד פעמי לדוגמה במקרה של ניקיון משרדים אחרי שיפוץ או לפני פסח. במקרה הזה המחיר של הניקיון יהיה מעט יותר גבוה לשעה עקב כך שמדובר בניקיון חד פעמי אבל גם מפני שמדובר בניקיון מאוד יסודי.

 

ניקיון על בסיס שבועי לא יכלול כל יום בהכרח ניקיון יסודי של כל חלק וחדר במשרד שלכם כי אין צורך, אבל אם המשרד שלכם בדיוק עבר שיפוץ אז לרוב יהיו הרבה כתמי צבע או רובה כמו גם הרבה עפר שלרוב קבלני השיפוצים לא מנקים בצורה יסודית אחריהם.