מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים אחר הצהריים

המשרד מלוכלך? מעוניינים לנקות אותו בשעות בהם העובדים אינם נמצאים במשרד? השאירו פנייה אצלנו באתר ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר בעבור שירותי ניקיון משרדים אחר הצהריים. ניתן לקבל מענה למשרדים קטנים, בינוניים וגדולים, בכל רחבי הארץ.

ניקיון משרדים אחר הצהריים במחיר זול

משרד בו אנו נמצאים על בסיס יומי, דורש תחזוקה וניקיון על בסיס קבוע. כאשר מזמינים צוות ניקיון לצורך ניקוי שבועי או חודשי, חשוב לנו לבדוק מספר הצעות מחיר והמטרה היא הוזלה של העלויות. בעזרת הפורטל שלנו, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות לניקיון משרדים אחר הצהריים, מהחברות המובילות והמומלצות ביותר באזורכם.

 

ניקיון משרדים אחר הצהריים

כמה עולה לנקות משרד אחר הצהריים?

מחיר ניקיון משרדים בשעות הצהריים נע בין 800 ל-1,200 ש"ח. מחיר זה מתייחס לניקיון של משרד קטן (עד 50 מ"ר) וכולל את חומרי הניקיון. המחיר מתייחס לניקיון בתדירות של פעמיים בשבוע, כאשר משך הניקוי הוא בין 30 ל-45 דקות בממוצע.

 

מחיר ניקיון משרד (עד 50 מ"ר) אחר הצהריים

מחיר ניקיון משרד (עד 50 מ"ר) אחר הצהריים: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪


>>>אולי יעניין אתכם גם ניקיון לעסקים

היתרון של ניקיון משרדים בשעות אחר הצהריים

מדוע בכלל להזמין שירותי ניקיון משרדים בשעות אחר הצהריים? היתרון המרכזי של הזמנת השירות במועד זה הוא שצוות הניקיון מקבל משרד פנוי מעובדים וכך למעשה ניתן לבצע את עבודת הניקיון בצורה מיטבית. כאשר העובדים מסתובבים במשרד במהלך פעולות הניקיון, נוצרים כתמים על הריצפה שזה עתה נשטפה וקשה הרבה יותר לבצע פעולות כמו ניקוי של המחשבים והשולחנות, ניקוי המטבחון ואפילו תאי השירותים.

 

יתרון נוסף של ניקיון משרדים אחר הצהריים הוא שבדומה לניקיון משרדים בשעות הערב, גם כאן אין הפרעה לעובדים במהלך עבודתם. חלק מפעולות הניקיון דורשות שימוש בכלים וציוד אשר מייצר לא מעט רעש כמו מכשירים לשטיפת הרצפה, שואבי אבק וכדומה. כל זמן שעבודת הניקיון מייצרת רעש, העובדים יוצאים מריכוז ותפוקת הארגון יורדת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקוי משרד אחר הצהריים - כך נקבע המחיר:

המחיר הוא למעשה שקלול של מספר פרמטרים ומשתנים:

  • גודל המשרד: ההסתכלות על ניקיון משרד גדול תהיה שונה מניקיון משרד קטן וזאת מאחר ובמשרד גדול יש הרבה יותר חדרים וכל ביקור במקום לוקח זמן רב. במשרדים גדולים יש גם חדרי ישיבות, אזור לקבלת לקוחות וקהל, מרפסות גדולות וכדומה.
     
  • תדירות הניקיון הנדרשת: שיקול נוסף בעת תמחור של ניקיון משרדים אחר הצהריים הוא תדירות הניקיון ולמעשה אם תצטרכו ניקוי על בסיס יומי, תוכלו לקבל מחיר נוח יותר פר ביקור, בהשוואה לתדירות ביקור של פעם בשבוע או פעמיים בחודש. מדוע זה קורה? כי חברת הניקיון מעוניינת לקבל עבודות קבועות ובתדירות גבוהה ועל כן עולים הסיכויים כי נציגי החברה יסכימו להתגמש מעט במחיר לביקור בודד. 
     
  • סוג השירותים: זקוקים לשטיפה של הרצפה? מעוניינים גם בניקיון מקיף של המטבח? האם יש צורך בניקוי של החלונות במשרד? חבילת הניקיון שתבחרו, תשפיע על המחיר של שירותי הניקיון למשרד בשעות אחר הצהריים. בהקשר זה, כדאי לבדוק אם המחיר כולל את חומרי הניקיון בהם משתמשת חברת הניקיון.
     
  • מספר אנשי הצוות: ככל שצוות הניקיון יהיה גדול יותר, כך המחיר יתייקר. אם מדובר על ניקיון משרדים קטנים, יספיק לרוב מנקה יחיד אך אם מדובר על ניקוי של משרד גדול, ההמלצה היא על צוות של 2-3 מנקים וזאת על מנת לייעל את התהליך ולקצר את זמן הביקור.