מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בתל אביב

אחד השירותים המבוקשים בשנים האחרונות הוא ניקיון משרדים בתל אביב עקב הצמחיה של מגדלים וריבוי משרדי ההייטק בעיר. בעמוד שלפניכם תוכלו לערוך השוואת בין חברות ניקיון משרדים בעיר כדי למצוא אחת מומלצת בין אם זה בשעות הערב או בשעות היום.

ערכו השוואה בין חברות ניקיון משרדים בתל אביב

כשאתם מחפשים חברות לניקיון משרדים בתל אביב חשוב לבדוק את האיכות שלהן כדי להבין מי הטובה ביותר עבורכם. מה תבדקו?

 • ותק בשוק: אם אתם מוצאים חברת ניקיון משרדים בתל אביב שעובדת הרבה זמן ויש לה ותק ומוניטין ניתן להניח שמדובר בחברה שעובדת בצורה טובה ויסודית ולכן היא מצליחה להישאר זמן כה רב.
   
 • שעות עבודה: הרבה פעמים נרצה לבדוק אם יש אפשרות לשעות עבודה שהן לא במהלך היום כשכל העובדים נמצאים כמו למשל בשעות הערב או בימי שישי על מנת לא להפריע לעובדים או למנקים.
   
 • המלצות: תמיד חשוב לבדוק המלצות מלקוחות קודמים או לקוחות נוכחיים. חיפוש זריז בגוגל או ברשתות החברתיות יתן לכם תמונת מצב הרבה יותר ברורה לגבי האיכות של אותה חברת ניקיון משרדים שאתם בודקים.
   
 • מחיר: כמובן אי אפשר להשוות בלי לבדוק מחירים. גם אם מדובר על משרד זהה, תדירות זהה ושירותי ניקיון זהים עדיין תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות עבור ניקיון משרדים בתל אביב.
   
 • ביטוח צד ג' וחבות מעבידים: אם חס וחלילה נגרם נזק לאחד מעובדי הניקיון האחריות היא על חברת הניקיון. לרוב לחברות ניקיון המשרדים בתל אביב יש את הביטוחים האלו, אבל בהחלט משהו שחשוב לוודא ואפילו לכתוב בחוזה ליתר ביטחון.
   
 • מפקח אזורי: חברות ניקיון משרדים עובדות בהרבה מקומות בארץ ולחקלן יש מפקח אזורי. המפקח מוודא שאכן מגיעים עובדי הניקיון והם למעשה איש הקשר שלכם במידה והם לא הגיעו או שיש איזה מקרה דחוף. היתרון של מפקח אזורי הוא הזמינות שיהיו לו בשבילכם במידת הצורך.
   
 • רישיון משרד התמ"ת: עוד דבר שחשוב לבדוק כשאתם מחפשים חברת ניקיון משרדים בתלן אביב הוא שיש לכם רישיון ממשרד התמ"ת. לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון משרדים צריך לוודא שאכן יש לה רישיון והוא בתוקף.

התקשרו לפורטל קליניט וקבלו פרטים של 3 חברות לניקיון משרדים בתל אביב. ככה תוכלו לבדוק אותן, לערוך את ההשוואה ולחסוך עד 39% במחיר.

 

ניקיון משרדים בתל אביב

ניקיון משרדים בתל אביב - מה המחירים?

אמנם מחירים של ניקיון משרדים בתל אביב משתנים בהתאם להרבה גורמים, אך זה לא אומר שלא נוכל לתת טווח מחירים רק על מנת שתקבלו מושג. אם לא מצאתם את גודל המשרד שלכם תוכלו להסתכל גם במחירון ניקיון משרדים מלא.

מחירים של ניקיון משרדים בתל אביב

מחיר ניקיון משרדים בתל אביב עד 250 מ"ר

ניקיון 5 פעמים בשבוע.


4,700 - 5,300 ש"ח
כמה עולה ניקיון משרדים בתל אביב לאחר שיפוץ?

ניקיון יסודי חד פעמי.


2,200 - 3,600 ש"ח
מחיר ניקיון של משרד בינוני

משרד עד גודל 80 מ"ר ניקיון 3 פעמים בשבוע.


1,900 - 2,150 ש"ח
כמה עולה לנקות משרד בינוני פעמיים בשבוע?

משרד עד גודל 100 מ"ר.


850 - 1,750 ש"ח

הדפס מחירון

מה כוללים שירותי ניקיון משרדים בתל אביב?

שירותי ניקיון משרדים בתל אביב יכולים לכלול כל מיני דברים שונים. יש כמה קבועים כמו ניקיון השירותים או הרצפה, אבל יש גם שירותי ניקיון שפחות נפוצים או יותר יקרים. לכן חשוב לסכם עם חברת הניקיון אילו שירותי ניקיון תרצו. אלו הם הנפוצים:

 • מטבחון: ניקיון של המטבחון כולל שטיפת כלים שהצטברו במהלך היום וכולל ניקיון של השיש והכיור.
   
 • עמדות: פינוי עמדות של העובדים וניקיון מאבק ולכלוכים.
   
 • פחים: ריקון והוצאת כל הפחים במשרד כולל במטבח, בשירותים ובחדרי המשרד.
   
 • שירותים: ניקיון השירותים, הרצפה ונייר טואלט חדש.
   
 • רצפה: ניקיון של הרצפה כולל טאטוא ושטיפה.
   
 • פוליש: זה כבר לא יהיה כלול בניקיון משרדים שוטף אלא אם סוכם אחרת.
   
 • שטיחים: גם לא יהיה כלול אלא אם סוכם אחרת, תקף לשטיחים מקיר לקיר וגם לשטיחים אחרים במשרד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

לפני שאתם סוגרים עם חברת ניקיון למשרדים חשוב לבדוק

יש כמה דברים שחשוב לוודא לפני שאתם סוגרים עם חברת ניקיון משרדים בתל אביב - ודאו שהכל כתוב בהצעת המחיר.

 

דברים שחשוב לבדוק לפני בחירת ניקיון למשרדים בתל אביב
רישיון רישיון ממשרד התעסוקה
ביטוח ביטוח מעסיקים, ביטוח צד ג' וביטוח חבות מקצועית
צוות קבוע עדיף צוות קבוע שיזכור מה אמרתם לו בפעם הקודמת
תקופת פיילוט על מנת לוודא אם אתם אוהבים את השירות של חברת הניקיון

ניקיון משרדים בשעות הערב בתל אביב - האם כדאי?

לניקיון משרדים בשעות הערב בתל אביב יש יתרון ברור על ניקיון במהלך שעות היום. ככה אין הפרעה לצוות המנקים לנקות ומהצד השני המנקים לא מפריעים לעובדים שלכם לעבוד, לא צריכים להזיז אותם ולקטוע את חוט המחשבה.

 

עם זאת כשמזמינים ניקיון משרדים בערב עם מפתח צריך לוודא שמדובר בחברת ניקיון משרדים בתל אביב שאתם סומכים עליה ואין חשש לגניבות. עוד סיבה לכך שמומלץ לעשות תקופת פיילוט, בדקו האם המנקים של חברת הניקיון אמינים בעיניכם.

 

חברת ניקיון משרדים בתל אביב

ניקיון משרדי הייטק בתל אביב באופן שוטף

במרכז בכלל ובתל אביב בפרט יש הרבה משרדי הייטק, לכן ניקיון משרדי הייטק במרכז הוא שירות מבוקש ביותר. מה מיוחד בו? הרבה פעמים משרדי הייטק יצטרכו שירות ניקיון מעט יותר תכוף בין אם כי מדובר במשקיעים שבאים למשרד מדי פעם או בגלל אורחים אחרים שרוצים להרשים.

 

מעבר לכך חברות הייטק עובדות הרבה פעמים בשעות מאוד מאוחרות, במיוחד אם יש צוות שמתאים את השעות והימים שלו לשעון ארה"ב כמו שירות לקוחות. לכן חשוב לעשות סינון קפדני בין חברות ניקיון משרדים במרכז לפני שאתם בוחרים אחת.

כך תמצאו חברת ניקיון משרדים מומלצת בתל אביב

הנה הטיפים של פורטל קליניט למציאת חברת ניקיון משרדים בתל אביב, מומלצת, מקצועית והכי חשוב, במחיר זול!

 • תמיד תבדקו המלצות: לבדוק המלצות יסייע לכם להבין האם החברה בעלת שם טוב, האם יש תלונות ואיזה סוג תלונות יש, כמה לקוחות יש לחברה ומה המוניטין שלה בעסקי ניקיון המשרדים.
   
 • אישור של משרד הכלכלה: על מנת שחברת ניקיון משרדים תוכל לספק כוח אדם ולספק שירותי ניקיון משרדים כחוק, היא חייבת להחזיק באישור של משרד התעסוקה (התמ"ת), כיום קוראים לו משרד הכלכלה.
   
 • האם יש מפקח אזורי: יש לוודא שאכן קיים מפקח אזורי בתל אביב אשר יכול להגיע לכל מקרה אליכם בדחיפות, שיבוא ויפקח על העובדים שמבצעים שירות וכן, לקריאות דחופות במקרים השונים.
   
 • ערכו השוואת מחירים: כמובן, על מנת לקבל מחיר זול של חברת ניקיון משרדים בתל אביב, צריך לערוך השוואת מחירים, לא רק בשביל המחיר הזול, אלא גם להבין האם קיבלתם הצעת מחיר זולה מידי או יקרה מידי לשירות שאתם צריכים.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

כמה זמן לוקח לנקות משרד?

בדקו עם מספק חברות ניקיון משרדים בתל אביב ובכדי לענות על השאלה הזו בדיוק צריך לדעת כמה עובדים יש במשרד, מה הגודל שלו ומה תדירות ההגעה. לצורך השוואה למשרד בגודל 100 מ"ר עם 10 עובדים לרוב מנקים ב 30 - 60 דקות.

 

זמן ממוצע לניקיון משרד בינוני:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

ניקיון משרדים בתל אביב אחרי שיפוץ

אם הרחבתם את המשרד, בניתם עמדות חדשות או כל שיפוץ אחר שהייתם צריכים לעשות, נשאר הרבה לכלוך לאחר מכן. במקרה הזה צריך להזמין חברת ניקיון משרדים בתל אביב שתעשה ניקיון חד פעמי של כל הרובה, צבע וכל דבר אחר שנשאר אחרי השיפוץ.

שאלות נפוצות על ניקיון משרדים בתל אביב

לפניכם שאלות שנשאלו הרבה על ניקיון משרדים בתל אביב:

כל כמה זמן צריך לנקות את המשרד?

לרוב למשרד קטן עד גודל 50 מ"ר מומלץ פעם - פעמיים בשבוע, משרד בינוני עד 100 מ"ר מומלץ פעמיים - רבע פעמים ומשרד גדול יותר מומלץ בין ארבע לחמש פעמים בשבוע.


מה נכלל בשירותי ניקיון משרדים בתל אביב?

שירותי ניקיון משרדים בתל אביב יכולים לכלול ניקיון בסיסי של שירותים, פחים ורצפה בלבד אבל גם דברים נוספים עליהם הרחבנו בעמוד.