מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים ברעננה

מעוניינים לנקות את המשרד? במקום לעשות זאת בעצמכם, תוכלו לפנות לחברה אשר מתמחה בניקיון משרדים ברעננה והסביבה ותשמח להעניק לכם שירות מקצועי ויעיל יותר. השוו מחירים בעזרת פורטל קליניט ותוכלו לחסוך בעלויות.

השוו מחירים לפני ניקיון משרדים ברעננה

המשרד שלכם ברעננה? מעוניינים לנקות את המשרד בצורה מקצועית? דרך פורטל קליניט תוכלו למצוא חברה לניקוי משרדים אשר תספק לכם שירות בתדירות הנדרשת לכם ובהתאם לסל השירותים הרצוי. הניקוי יכול להתבצע בשעות הבוקר, הצהריים או הערב וניתן לקבל מענה גם למשרדים גדולים וגם למשרדים קטנים.

 

ניקיון משרדים ברעננה

מחיר לניקיון משרדים ברעננה

בדרך כלל, נהוג לתמחר את עלות השירות לפי שעה אך ישנן חברות בתחום אשר יספקו לכם הצעה כוללת, לפי כמות הביקורים. מחיר ניקיון משרדים ברעננה לשעה אחת נע בין 60 ל-140 ש"ח. תוכלו לראות דוגמאות למחירים נוספים בעמוד שרשמנו על מחירי ניקיון משרדים.

 

מחיר לניקיון משרדים ברעננה לפי שעה

מחיר לניקיון משרדים ברעננה לפי שעה: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

מה כלול במסגרת ניקוי משרדים ברעננה?

כל חברה תספק לכם שירותים אחרים אך אפשר לומר כי ישנו סטנדרט מסוים בתחום אשר כולל את הפעולות הבאות:

 • ניקוי חדרי השירותים במשרד.
   
 • ניקוי ייסודי של המטבחון, כולל שטיפת הכלים.
   
 • טאטוא ושטיפת הריצפה במשרד.
   
 • ניקוי העמדות והשולחנות בכל אזורי המשרד.
   
 • החלפת השקיות בפחי האשפה במשרד.

יתרונות של ניקיון משרדים ברעננה בערב

בשנים האחרונות, ארגונים וחברות רבות בחרו להזמין שירותי ניקיון משרדים ברעננה בערב והסיבות לכך ברורות. מדובר בתהליך ניקיון יעיל הרבה יותר אשר מתבצע בשעות בהן המשרד ריק מאדם. כך למעשה, עובדי הניקיון אינם מפריעים לעבודה השוטפת במשרד וגם עבודת הניקיון מתבצעת בצורה יעילה ומהירה הרבה יותר. ניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח עשוי להיות מתומחר בצורה שונה מאשר ניקיון אשר מתבצע בשעות הבוקר ולכן כדאי לזכור זאת ולבדוק היטב את העלויות עם נציגי החברה.

 

ניקוי משרדים ברעננה

כך תבחרו חברת ניקיון משרדים ברעננה:

להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכם בבחירת חברת ניקיון משרדים ברעננה והסביבה:

 • צוות קבוע: בדקו האם צוות הניקיון אשר מגיע אליכם הוא צוות קבוע או שמא עובדי הניקיון משתנים כל הזמן. העדיפות היא כמובן לעובדים קבועים אשר מכירים את המשרד וחדריו השונים ויכולים לבצע את העבודה בצורה יעילה יותר.
   
 • מחירים נוחים: כל חברה רשאית לתמחר את עבודתה כפי שהיא מוצאת לנכון ועל כן כדאי לבדוק היטב את העלויות לפני שמקבלים החלטה סופית. לשם כך תוכלו להיעזר באתר שלנו ולבצע השוואת מחירים יעילה וחינמית.
   
 • ניסיון החברה: בדקו עם נציגי החברה כמה זמן החברה כבר מספקת שירות והקפידו לבחור בחברה שמתמחה בניקיון משרדים. כדאי גם לבדוק האם החברה מספקת שירות במשרדים בגודל דומה למשרד שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

שאלות על ניקיון משרדים ברעננה והסביבה

רגע לפני סיום, ריכזנו מספר שאלות של גולשי אתר קליניט בנוגע לניקיון משרדים ברעננה והסביבה:

מי בוחר את סל השירותים שחברת הניקיון מספקת?

הלקוח אשר מזמין את העבודה מציין את השירותים הנדרשים לו ובדרך כלל חברת הניקיון תספק הצעת מחיר מותאמת לכך.


איך אדע מה תדירות הניקיון הנדרשת למשרד שלי?

כאשר מזמינים שירות של ניקיון משרדים ברעננה, נציגי החברה יגיעו לפגישה מקדימה ובמהלכה יספקו לכם את חוות דעתם המקצועית בנוגע לתדירות הנדרשת.