מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים ברמת גן

בעלי משרד מצליח ורוצים שרמת האסתטיקה בו תהיה מוצלחת גם היא? בדף זה תקראו מהו מחיר לניקיון משרדים ברמת גן, כמה זמן זה לוקח, כל כמה זמן יש להזמין את חברת הניקוי, אילו היבטים חשוב שתבדקו קודם לכן וגם איך תוכלו להשיג חברת ניקוי באזורכם במהירות דרך פורטל קליניט.

מחיר לניקיון משרדים ברמת גן 

המחיר עבור ניקיון משרדים ברמת גן הוא שעתי ונע לרוב בין 60 - 140 ש"ח. במידה ותרצו לבדוק טווחי מחירים נוספים, תוכלו להיכנס למחירון ניקיון משרדים המלא ובנוסף תוכלו להשאיר את פרטיכם ונדאג לחזור אליכם עם לא פחות מ - 3 חברות ניקיון.

מחיר שעתי עבור ניקיון משרדים ברמת גן

מחיר שעתי עבור ניקיון משרדים ברמת גן: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

כמה זמן לוקח ניקוי משרד ברמת גן?

זמני ניקוי משרדים ברמת גן נעים לרוב בין חצי שעה עד שעה. טווח הזמנים שהוצג נתון לשינוי לרוב בהתחשב בכמות האנשים במשרד בזמן הניקוי וכמו גם - גודלו של המשרד וכמות הפעולות שעל המנקה לבצע בו (שטיפת כלים, שאיבה, פוליש ברצפה וכד').

 

זמן ממוצע לניקוי משרד ברמת גן:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

תדירות הביקור של חברת ניקיון משרדים ברמת גן

מי מכם שאינו בטוח לכמה ימים בשבוע הוא יזדקק לחברת ניקוי משרדים ברמת גן, כדאי שתדעו שהפרמטר העיקרי הוא גודל המשרד. זכרו שנוסף על הליכלוך שאנו מביאים למשרד, קיים גם ליכלוך פאסיבי כמו אבק המצטבר על הריהוט. מתחת נציג בפניכם טבלה שמטרתה לעשות סדר בכל הקשור בין תדירות הניקוי בהתאם לגודל המשרד שלכם:
 

גודל המשרד  מהי תדירות הניקוי הנדרשת?
משרד עד 50 מ"ר 1 - 2 פעמים בשבוע
משרד בנפח 60 - 100 מ"ר 2 - 4 פעמים בשבוע
משרד מעל 100 מ"ר 3 - 5 פעמים בשבוע

מה כולל ניקיון משרדים ברמת גן?

מעוניינים בשירותי חברת ניקיון משרדים ברמת גן? כדאי שתדעו מה זה כולל. לרוב מדובר על פעולה שתכלול, שטיפת הרצפה, שטיפת כלים במטבחון אם יש, ניקוי חלונות ושטיפה של חדרי השירותים של המשרד. כמו כן, ישנן פעולות שאינן כלולות במסגרת ניקוי משרדי סטנדרטי, בטבלה מתחת תוכלו לקרוא על כך בפירוט:

 

מה מנקים? בהרחבה כלול או לא?
מטבחון שטיפת כלים, ניקוי שיש וכיור כן
פחים ריקון פחי כל המשרד והשירותים כן
חדרי שירותים ניקוי אסלות וכיורים, חידוש סבון ונייר כן
עמדות עבודה ניקוי עמדות מליכלוך ואבק כן
רצפה שאיבת/ טאטוא הרצפה ושטיפה עם נוזל ניקוי כן
שטיחים שאיבת השטיחים לרוב לא
פוליש קירצוף של הרצפה עם מכשיר פוליש לא

במה תלוי המחיר לעבודת ניקיון משרדים ברמת גן?

חברות ניקיון משרדים ברמת גן עשויות לשנות את מחיר עבודתן על ידי מגוון רחב של פרמטרים כגון : תדירות ניקיון, שעות עבודה, ציוד וכו'.  הנה כמה מן הפרמטרים שיש לשים אליהם לב כשמעוניינים לשכור שירותי חברת ניקיון:

 • תדירות הניקיון - פרמטר זה מושפע בעיקר על ידי כמות האנשים העוברים במשרד ביומיום, לדוגמה אם מדובר במשרד גדול המכיל תחלופה גדולה ועמוסה של אנשים הריי שכמות הליכלוך וחוסר הסדר יגדלו בהתאם, מה שמצריך עבודה על בסיס יומי ואף יותר מכמה פעמים ביום.
   
 • שעות עבודה - שעות העבודה לניקיון משרדים ברמת גן עשויות להשתנות כדי להימנע מהסחות דעת של עובדי המשרד ועל מנת לאפשר שרצף העבודה לא ייפגע, לכן ישנה אפשרות ברוב חברות לניקיון משרדים את האפשרות לעבוד בשעות הלילה, בחגים וסופ"ש - דבר שעלול להגדיל את מחיר העבודה מכיוון שמדובר בשעות לא פורמאליות.
   
 • חומרי ניקיון וציוד - לכל חברת ניקיון משרדים ברמת גן יש ציוד וחומרי ניקיון שונים ולכן זה יכול לגרום לשינויים מבחינת מחיר מפני שכל חברת ניקיון משרדים מחזיקה בחומרי ניקוי וציוד שונים לכן המחיר משתנה בהתאם.


חברת ניקיון משרדים ברמת גן

מה לבדוק לפני שסוגרים מול חברת ניקוי משרדים ברמת גן

יש כמה פרמטרים שאין להקל בהם ראש כשאנו מעוניינים להעסיק חברת ניקיון משרדים ברמת גן:

 • ביטוח צד ג' - עליכם לוודא כי הקבלן של חברת הניקוי מחזיק בביטוח בריאות וצד ג' כלפי העובדים שלו, כך שבמקרה ועובד הניקיון נפצע במהלך ניקוי המשרד שלכם - יהיה לו ביטוח לפציעה שלו. חשוב לנו ליידע על כך מפני שקרו מקרים בעבר בהם עובדי ניקיון לא היו מבוטחים ע"י הקבלן שלהם וזה הוביל את בעלי המשרדים לשלם פיצויים כספיים גדולים.
   
 • רשיון משרד העבודה (התמ"ת) - בישראל של היום,על כל חברת ניקוי משרדים ברמת גן וביכלל להחזיק ברשיון שניתן לה מטעם משרד התמ"ת. הימצאות רישיון זה מעיד כי הקבלן מספק לעובדיו תנאי עבודה נאותים וכי הוא עובד מול הרשויות לפי חוק. 
   
 • מפקח אזורי - תפקידו של מפקח אזורי של חברת ניקוי משרדים הוא לוודא שהליך הניקוי במשרד שלכם מתבצע בצורה חלקה. במקרים בהם אין באפשרותו של עובד הניקיון להגיע, תפקידו של המפקח האזורי לשלוח אדם אחר שיחליף אותו כך שפעולת הניקיון של משרדכם לא תיפגע. חברות ניקוי שאינן מחזיקות במפקח אזורי עשויות שלא לספק פתרון חלופי מהיר בעת הצורך ולכן נמליץ לכם לוודא שקיים מפקח כזה בחברה מולה אתם מתנהלים.
   
 • נסיון והמלצות - כמובן, חשוב שתבררו מידע בנושא הנסיון שחברת הניקוי צברה. העדיפו להעסיק חברת ניקיון משרדים ברמת גן המחזיקה בותק של מספר שנים לפחות, דבר המעיד לרוב על הנסיון הרב שצברה. דרך פורטל קליניט אף תוכלו לקבל שמות של חברות ניקיון משרדים באזור המרכז, עליהם תוכלו לבדוק חוות דעת באינטרנט ואף לברר מחירי עבודה עוד בטלפון וכך לבחור בחברה המועדפת ביותר.
   
פרמטרים מדוע זה נועד?
ביטוח צד ג' למנוע תביעות כספיות מצדכם בעת הצורך
רשיון משרד העבודה להווה אישור כי קבלן החברה עובד לפי חוק
מפקח אזורי לוודא שהליך הניקוי מתבצע כסדרו
נסיון והמלצות לוודא שמדובר בחברת ניקוי משרדים ראויה

איך להתנהל מול חברות לניקיון משרדים ברמת גן?

התנהלות מול חברות לניקיון משרדים ברמת גן הינה רצינית היות ומדובר בהעסקה של גוף עבודה חיצוני אשר אחראי על ניקיון המרחב שלכם ביום יום וחשוב שיתבצע על הצד הטוב ביותר.
 

במידה ומצאתם חברה לניקיון משרדים יש כמה דברים שעליכם לבחון:

 1. שיחת טלפון להבנת הצורך שלכם בניקיון המשרד שלכם.
   
 2. אפשרו לחברת ניקיון המשרדים להגיע אליכם פיזית ולהעריך יחדיו את כמות העבודה בהתאם למצב הקיים של המשרד.
   
 3.  בקשו הצעת מחיר מסודרת עבור השירות של חברת הניקיון ברמת גן אותה בחרתם.
   
 4. הסיקו מסקנות משותפות ותאמו ציפיות ביניכם לדוגמה: על אילו פעולות עשוי לחול חיוב נוסף, האם צוות הניקיון קבוע או משתנה וכו'.
   
 5. ודאו כי מדובר בחברת ניקיון משרדים מוסמכת באישור משרד התמ"ת וכי יש לעובדי חברת הניקיון ביטוח כדי להימנע באי נעימויות.


שירותי ניקיון משרדים ברמת גן

מה לגבי ניקיון משרדים ברמת גן לאחר שיפוץ?

במידה והמשרד שלכם עבר שיפוץ נרחב או חלקי, בוודאי נותרו בו שאריות צבע מקולף, כתמי צבע, אבק וחומרי בנייה. היעזרות בחברת ניקיון משרדים לאחר שיפוץ  עשויה לפתור את תוצר הליכלוך שהצטבר וגם להסיר כתמי צבע עיקשים ע"י שימוש במכונת פוליש עוצמתית.

דרך פורטל קליניט להשיג חברת ניקיון משרדים ברמת גן בשעות הערב, כך שרצף העבודה לא ייפגע ותוכלו לשוב לעבוד מהמשרד המחודש שלכם בצורה נעימה ואסתטית כפי שעזבתם אותו בתחילת השיפוץ. השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו ישירות לטלפון הנייד עד 3 חברות ניקוי משרדים ברמת גן, ביניהן תוכלו להשוות בהצעות המחיר עוד בשלב הטלפון ולחסוך בלא מעט כסף ובזמני חיפוש מתישים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקיון משרדים קטנים ברמת גן

בדומה לניקוי משרדים גדולים, גם במסגרת ניקיון משרדים קטנים ברמת גן צוות הניקיון מרוקן את הפחים, שוטף את הרצפה ואת הכלים במטבחון (אם יש). תדירות הביקורים של חברת ניקיון משרדים ברמת גן עבור משרד קטן תהיה לרוב בין פעם עד פעמיים בשבוע וקחו בחשבון שאם תחליטו לשלם מראש ולהתחייב למספר פעמים גדול יותר של ביקורים - כך מחיר הניקוי של משרדכם יהיה נמוך יותר, מאשר אם תשלמו כל פעם לכוד.

שאלות ותשובות בנושא ניקיון משרדים ברמת גן

איך לדעת באיזו חברת ניקיון משרדים ברמת גן עליי לבחור?

עליכם לבדוק שחברת הניקיון מחזיקה בותק מסויים, אפילו לקרוא חוות דעת באינטרנט - הרחבנו על הנושא במאמר.


בין כמה חברות ניקוי מומלץ לי להשוות במחיר?

פורטל קליניט ממליץ להשוות מחירים בין עד 3 חברות ניקיון משרדים באזורכם, זו גם כמות הצעות המחיר שאנו בקליניט מספקים וכל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס המצורף בחינם. 


המשרד שלי עמוס לאורך כל שעות היום, כיצד בכל זאת אפשר לנקות אותו?

דרך פורטל קליניט ניתן לקבל חברות לניקיון משרדים ברמת גן בשעות הערב, כך שרצף העבודה לא יפגע.