מחפשים ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים ברמת גן

עבודת ניקיון משרדים הינה חלק בלתי נפרד מהתיפקוד הכולל והיומיומי של המשרד. רבות החברות לניקיון משרדים ברמת גן ולכן אנחנו פה כדי לסייע לכם להגיע לבחירה המושכלת והנכונה ביותר. יותר מנשמח לספק לכם עד 3 חברות לניקיון משרדים.

שירותי ניקיון משרדים ברמת גן והסביבה

ניקיון המשרד הוא מהפעולות הבסיסיות והיומיומיות שתורמות לתיפקוד העבודה עצמה. ישנן לא מעט חברות לניקיון משרדים ברמת גן וחשוב לבדוק איזו היא המתאימה ביותר עבורכם. ישנם מספר פרמטרים חשובים שכדאי לבדוק כמו למשל: ותק וניסיון החברה, ביטוח החברה, איכות חומרי הניקיון והציוד ובנוסף חוות דעת והמלצות של לקוחות קודמים או קיימים.

 

ניקיון משרדים ברמת גן

מחיר ניקיון משרדים ברמת גן

כמו שכבר הוסבר מעלה - עלות הניקיון עלולה להשתנות על ידי מספר רחב של גורמים כגון : גודל המשרד, סוג הציוד הדרוש לניקיון המשרד, תדירות ניקיון המשרד וכו'. המחיר עבור ניקיון משרדים ברמת גן הוא שעתי ונע לרוב בין 60 - 140 ש"ח. במידה ותרצו לבדוק יותר במפורט בידקו בפורטל קליניט מחירון ניקיון משרדים ובנוסף תוכלו להשאיר את פרטיכם ונדאג לחזור אליכם עם לא פחות מ-3 חברות ניקיון.


מחיר שעתי עבור ניקיון משרדים ברמת גן

מחיר שעתי עבור ניקיון משרדים ברמת גן: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

במה תלוי המחיר לעבודת ניקיון משרדים ברמת גן?

חברות ניקיון משרדים ברמת גן עשויות לשנות את מחיר עבודתן על ידי מגוון רחב של פרמטרים כגון : תדירות ניקיון, שעות עבודה, ציוד וכו'.  הנה כמה מן הפרמטרים שיש לשים אליהם לב כשמעוניינים לשכור שירותי חברת ניקיון:

 • תדירות הניקיון - פרמטר זה מושפע בעיקר על ידי כמות האנשים העוברים במשרד ביומיום, לדוגמה אם מדובר במשרד גדול המכיל תחלופה גדולה ועמוסה של אנשים הריי שכמות הליכלוך וחוסר הסדר יגדלו בהתאם מה שמצריך עבודה על בסיס יומי ואף יותר מכמה פעמים ביום.
   
 • שעות עבודה - שעות העבודה לניקיון המשרד עשויות להשתנות כדי להימנע מהסחות דעת של עובדי המשרד ועל מנת לאפשר שרצף העבודה לא ייפגע לכן ישנה אפשרות ברוב חברות לניקיון משרדים את האפשרות לעבוד בשעות הלילה, בחגים וסופ"ש - דבר שעלול להגדיל את מחיר העבודה מכיוון שמדובר בשעות לא פורמאליות.
   
 • חומרי ניקיון וציוד - לכל חברת ניקיון משרדים ברמת גן יש ציוד וחומרי ניקיון שונים ולכן זה יכול לגרום לשינויים מבחינת מחיר מפני שכל חברת ניקיון משרדים מחזיקה בחומרי ניקוי וציוד שונים לכן המחיר משתנה בהתאם.

על ידי מילוי פרטים בטופס הבא, תוכלו לקבל מאיתנו הצעות מחיר מ-3 חברות לניקיון משרדים ברמת גן. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

איך להתנהל מול חברות לניקיון משרדים ברמת גן?

התנהלות מול חברות לניקיון משרדים ברמת גן הינה רצינית היות ומדובר בהעסקה של גוף עבודה חיצוני אשר אחראי על ניקיון המרחב שלכם ביום יום וחשוב שיתבצע על הצד הטוב ביותר.
 

במידה ומצאתם חברה לניקיון משרדים יש כמה דברים שעליכם לבחון:

 1. שיחת טלפון להבנת הצורך שלכם בניקיון המשרד שלכם.
   
 2. אפשרו לחברת ניקיון המשרדים להגיע אליכם פיזית ולהעריך יחדיו את כמות העבודה בהתאם למצב הקיים של המשרד.
   
 3.  בקשו הצעת מחיר מסודרת עבור השירות של חברת הניקיון ברמת גן אותה בחרתם.
   
 4. הסיקו מסקנות משותפות ותאמו ציפיות ביניכם לדוגמה: על אילו פעולות עשוי לחול חיוב נוסף, האם צוות הניקיון קבוע או משתנה וכו'.
   
 5. ודאו כי מדובר בחברת ניקיון משרדים מוסמכת באישור משרד התמ"ת וכי יש לעובדי חברת הניקיון ביטוח כדי להימנע באי נעימויות.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה