מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים ברמלה

זקוקים לניקיון של המשרד? קבלו עוד היום עד שלוש הצעות מחיר לניקיון משרדים ברמלה מהחברות המובילות באזור. ניתן לקבל שירות גם למשרדים קטנים או בינוניים וגם למשרדים גדולים בעוד הניקיון עצמו יכול להתבצע בשעות הבוקר, הצהריים או הערב.

ניקיון משרדים ברמלה עם חברה מקצועית

כאשר מדובר בניקיון המשרד שלכם, כדאי להשאיר את העבודה הקשה בידי חברה בעלת ניסיון. כאשר המשרד נקי, הדבר משפיע על התחושה של העובדים, הספקים והלקוחות שמגיעים אל המקום. ניקיון משרדים ברמלה יכול להתבצע בשעות הבוקר, הצהריים או הערב, בהתאם לרצונכם ולאופן העבודה של הארגון.

 

ניקיון משרדים ברמלה

מחיר לניקיון משרדים ברמלה

המחיר השעתי לניקיון משרדים ברמלה נע בין 60 ש"ח ל-140 ש"ח לשעה. המחיר המדויק נקבע בהתאם לגודלו של המשרד, מספר השעות שתצטרכו וסל שירותי הניקיון שתזמינו מחברת הניקיון.

 

מחיר ממוצע לניקיון משרדים ברמלה (לשעה אחת)

מחיר ממוצע לניקיון משרדים ברמלה (לשעה אחת): 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

ניקוי משרדים ברמלה - מה זה כולל?

תחת ההגדרה של ניקוי משרדים ברמלה, נכללות הפעולות הבאות:

 • ניקוי מטבחון החברה
 • ניקוי של החלונות
 • ניקוי של חדרי השירותים
 • ניקיון ייסודי של שולחנות וכיסאות
 • שטיפת הריצפה
 • ניקיון של אזור המרפסת
 • ועוד...

השוו מחירים לניקוי משרד ברמלה

לפני שמזמינים שירותי ניקיון משרדים ברמלה, חשוב לבצע השוואת מחירים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות. בענף הניקיון יש מספר רב של חברות וכל חברה מציעה את שירותיה במחירים שונים.

 

כדאי להבין מה כל חברה מספקת, לקרוא עליה המלצות ולהבין האם השירות כולל את עלות חומרי הניקיון או שנדרש לספק אותם בעצמנו. 

 

מעוניינים לקבל הצעות מחיר לניקוי משרד ברמלה? צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות שונות מחברות ניקיון מומלצות, מקצועיות ואמינות באזור המגורים שלכם.

יתרונות של ניקיון משרדים ברמלה בשעות הערב

כיום, משרדים רבים בוחרים להזמין שירותי ניקיון בשעות הערב והסיבה לכך היא שצוות הניקיון יכול לבצע את עבודתו ללא הפרעות. אם למשל נדרש לשטוף את הריצפה במשרד, יהיה קל יותר לעשות זאת כאשר העובדים לא נמצאים בו. בנוסף, מאחר ניקיון משרדים ברמלה בשעות הערב גם יסתיים מהר יותר וללא הפרעות ורעש לעובדי החברה.

 

ניקוי משרדים ברמלה

איך בוחרים חברת ניקיון משרדים ברמלה?

אלו הפרמטרים שמומלץ לבדוק כאשר בוחרים חברת ניקיון משרדים ברמלה:

 • ניסיון: כדאי לבחור בחברת ניקיון בעלת ניסיון בתחום של ניקיון משרדים. ככל שעובדי החברה יהיו מנוסים יותר, כך הניקיון יתבצע בצורה נכונה, טובה וגם מהירה יותר.
   
 • מחיר השירות: אין ספק שהפרמטר של מחיר הוא חשוב, בעיקר כאשר מזמינים את השירות על בסיס קבוע. לכן, הקפידו לבדוק מספר הצעות מחיר לפני ההחלטה.
   
 • עובדים קבועים: יש יתרון לעבודה עם עובדים קבועים מאחר והם מכירים את המשרד ויודעים בדיוק על מה לשים את הדגש. הקפידו לשאול זאת כבר בשיחה הראשונה עם נציגי החברה.

תדירות ביקור מומלצת לפי גודל המשרד

מתלבטים מה תדירות הניקיון המומלצת למשרד שלכם? במידה ומדובר במשרד קטן של עד 50 מ"ר, נמליץ לכם להזמין ניקיון בתדירות של פעמיים בשבוע לכל היותר. אם מדובר על משרד בגודל של 100 מ"ר לכל היותר, התדירות המומלצת נעה בין 2 ל-4 ביקורים בשבוע, בעוד ניקיון של משרד שגודלו הוא 100 מ"ר נע בין 3 ל-5 ביקורים שבועיים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

משך זמן לניקיון משרדים קטנים ברמלה

כמה זמן לוקח לנקות משרד קטן? מהניסיון שלנו, משרד קטן שגודלו הוא בין 50 ל-80 מ"ר, יהיה ניתן לנקות תוך חצי שעה עד שעה לכל היותר. הדבר משתנה בהתאם לסוג הפעולות הנדרשות ומספר עובדי הניקיון.

 

זמן ממוצע לניקוי משרד קטן:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

ניקיון משרדים ברמלה לאחר שיפוץ

במידה ושיפצתם את המשרד, תזדקקו לשירות מקיף יותר אשר מכונה ניקיון משרדים לאחר שיפוץ. במה הוא שונה מניקיון רגיל וסטנדרטי? בעיקר בפעולות שמתבצעות בו כמו למשל הסרת כתמי צבע, ניקוי באמצעות מכונות פוליש מיוחדות והברקת חלונות, דלתות וזכוכיות בצורה מקיפה יותר. ניקיון משרדים ברמלה לאחר שיפוץ עשוי להיות יקר וארוך יותר מניקיון רגיל.

שאלות על ניקיון משרדים ברמלה והסביבה

אלו השאלות שקיבלנו מגולשי אתר קליניט בנוגע לניקיון משרדים ברמלה:

מה משפיע על המחיר לניקיון משרדים ברמלה?

המחיר נקבע לפי גודלו של המשרד, סוג השירותים שהוזמנו ומספר עובדי הניקיון.


איך יודעים מה תדירות הניקיון המומלצת?

הדבר תלוי במספר העובדים במשרד, בגודל שלו ובסל השירותים המוזמנים. פירטנו בעמוד על התדירות המומלצת לפי גודל המשרד.