מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים ברחובות

מחפשים חברת ניקיון משרדים ברחובות? דרך הפורטל תוכלו למצוא את כל המידע על חברות ניקיון משרדים באזורכם! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר מחברות ניקיון ובכך תוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך!

מחיר לניקיון משרדים ברחובות

מחיר של חברת ניקיון משרדים ברחובות הוא 100 ש''ח לשעה בממוצע. טווח המחירים נע בין 60 - 140 ש''ח. יש לציין שהמחיר נקבע בהתאם לגודל המשרד ובנוסף המחיר נקבע גם בהתאם לשירותים אותה מספקת חברת הניקיון. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת יש לדבר עם חברת הניקיון איתה תבחרו לעבוד.

 

מחיר ממוצע לשעת ניקיון משרדים ברחובות

מחיר ממוצע לשעת ניקיון משרדים ברחובות: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪ 

מחפשים חברת לניקיון משרדים ברחובות? השוו וחסכו!

בפורטל קליניט משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מחברות לניקיון משרדים ברחובות במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

כמה זמן לוקח לבצע ניקיון משרדים ברחובות בממוצע?

ניקיון משרדים ברחובות לוקח בממוצע כ-45 דקות למשרד בגודל של 120 מ''ר. טווח הזמנים נע בין 30 - 60 דקות והוא נקבע בהתאם לגודל המשרד. ניקיון משרד כולל שטיפת רצפה וכלים. דבר חשוב שיכול לקצר את זמן העבודה של חברת הניקיון הוא משרד ריק מאנשים, במידה והמשרד יהיה ריק, זמן הניקיון של חברת הניקיון עשוי לרדת.

 

זמן ממוצע לניקיון משרדים ברחובות:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

כמה פעמים בשבוע צריך ניקוי משרדים ברחובות?

כמות הפעמים בשבוע שבה צריך לבצע ניקיון משרדים ברחובות משתנה בהתאם לגודל המשרד ובהתאם לכמות העובדים. עבור ניקיון משרדים קטנים ברחובות בגודל של 50 מ''ר, יספיק להזמין את חברת הניקיון לפעם אחת - פעמיים בשבוע. אך לעומת זאת, למשרד בגודל של מעל 100 מ''ר, יש להזמין את חברת הניקיון לפחות ל-3 פעמים בשבוע וישנם משרדים שמזמינים על בסיס יומי.

 

גודל משרד כמות פעמים
50 מ''ר 1-2 פעמים בשבוע
100 2 - 4 פעמים בשבוע
150 מ''ר + 3 - 5 פעמים בשבוע

מה כולל שירותי ניקיון משרדים ברחובות והסביבה?

ישנו מגוון רחב של שירותי ניקיון משרדים ברחובות. אלו שירותי הניקיון שלרוב יהיו כלולים במחיר:​

 • טאטוא של הרצפה
 • שטיפת רצפה
 • שטיפת כלים
 • ניקוי עמדות מאבק ולכלוך
 • הוצאת פחים
 • שירותים כולל החלפת פחים

יש לציין ששירותי הניקיון הכלולים אצל כל חברת ניקיון שונה, לכן חשוב לוודא זאת מול חברת הניקיון איתה תבחרו לעבוד.

ניקיון משרדים אחרי שיפוץ ברחובות רק עם חברה מקצועית!

ניקיון משרדים אחרי שיפוץ ברחובות צריכות להתבצע על ידי חברת ניקיון מקצועית שיודעת להיפטר משאריות של צבע, ניקוי רובה, ניקוי יסודי לחלונות, פוליש לרצפה וכדומה. לאחר שיפוץ משרד ישנו לכלוך רב אשר דורש ניקיון יסודי ביותר על מנת שתוכלו לחזור אל משרד נקי ומצוחצח. לכן, כאשר אתם בוחרים בחברת ניקיון לצורך ניקיון משרד לאחר שיפוץ, וודאו שיש לה את כל הציוד המתאים לצורך ביצוע העבודה במקצועיות ויסודיות.

 

 

ניקיון משרדים ברחובות

ניקיון משרדי הייטק ברחובות

יש לא מעט משרדי הייטק ברחובות אשר זקוקות לשירותם של חברות ניקיון במרכז. זמני הניקיון של משרדי הייטק הינו גמיש בהחלט וזאת מכיוון ואנו מודעים לכך שישנם אנשים וחברות אשר עובדים מסביב לשעון וחלקם הנכבד עד השעות המאוחרות של הלילה. ניתן לבצע ניקיון בשעות הבוקר המוקדמות לפני שכולם מגיעים או בשעות הערב וכמובן שגם בשעות אחר הצהריים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקיון משרדים ברחובות בשעות הערב או בבוקר?

היתרון המשמעותי ביותר של ניקיון משרדים ברחובות בערב הוא כמובן זה שאין הפרעה מצד העובדים לעובדי הניקיון וכך יוכלו המנקים לסיים את העבודה מהר יותר. אך ישנו גם חיסרון והוא המחיר שיקר יותר. המחיר של ניקיון משרדים בערב למשרד בגודל של 50 מ''ר בתדירות של פעמיים בשבוע הוא 1000 ש''ח בממוצע לחודש.

ככה תבחרו חברה לניקוי משרדים ברחובות!

ישנם כמה דברים שחשוב מאוד לבדוק לפני שבוחרים בחברה לניקוי משרדים ברחובות:

 • ביקורות - על מנת שלא תיפלו על חברת ניקיון משרדים ברחובות של ''חאפרים'', חפשו אחר שמם ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות.
   
 • מחיר - בקשו מחברות הניקיון הצעת מחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף.
   
 • ביטוח של עובדי הניקיון - בדקו שחברת הניקיון מבטחת את עובדי הניקיון שלה על מנת שחלילה אם יקרה משהו במשרדכם, האחריות תהיה על קבלן הניקיון ולא עליכם.
   
 • רישיון משרד התמ''ת - בדקו שחברת הניקיון הינה חברה אשר עובדת על פי חוק. ניתן לדעת זאת בכך שיהיה לה אישור מטעם משרד העבודה.
   
 • תחלופה של עובדים - במידה ואחד העובדים חולה, בדקו מה קורה אז והאם דואגים למשרד שלכם לעובדים אחרים אשר יגיעו באותו היום לנקות את המשרד שלכם.

שאלות נפוצות ששאלתם אותנו:

ריכזנו לכם כמה שאלות על שירותי ניקיון משרדים ששאלתם אותנו רבות:

האם השוואת המחירים בחינם?

בוודאי, שירות ההשוואת מחירים הוא חינמי וללא כל התחייבות!


מה כולל שירותי ניקיון משרדים ברחובות?

הרחבנו על כך בעמוד.