מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בראשון לציון

בחירת חברה לניקיון משרדים יכולה להיות מתישה היות והדבר מצריך להתייחס ללא מעט גורמים הקשורים בפיקוח ועלויות.  לכן אנחנו פה בשביל לסייע לכם במלאכה ולספק עבורכם עד 3 חברות לניקיון משרדים בראשון לציון לשביעות רצונכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

ניקיון משרד בראשון לציון - מה צריך לקחת בחשבון ?

ניקיון משרדים הינו במעלה ראשונה בכל שקשור לתיפקוד הכולל של המשרד. חשוב תמיד שהאוירה תהיה נעימה עבור העובדים אך מצד שני שיעילותם לא תיפגע. שכירת שירותי חברות ניקיון יכולה להיות מאתגרת כי הנכם זקוקים לצוות מיומן ומוסמך שיעבוד עם כמה שפחות הסחות דעת מצידו על מנת שעובדי המשרד יוכלו להשלים את מלאכתם בצורה תקינה.

 

ניקיון משרדים בראשון לציון

פרמטרים לבדיקה בחברות ניקיון משרדים בראשון לציון:

  • גודל המשרד - פרמטר שמשתנה בהתאם למשך זמן העבודה ומובן שככל ששטח העבודה גדול יותר כך זמן הניקיון מתארך וכמות הציוד גדל והמחיר בהתאם, לדוגמה מחיר ניקיון משרד של עד 100 מ"ר נע בין 750 עד 1,750 ש"ח. ניתן לברר על עלויות נוספות באמצעות עמוד מחירון ניקיון המשרדים שנמצא בפורטל.
     
  • תדירות הניקיון - ככל שמתווספים למשרד איזורים הדורשים ניקיון יומיומי ככמה תדירות עבודת הניקיון גדלה. לדוגמה : אם המשרד כולל חדרי שירותים אותם יש לנקות מדי יום אפילו כמה פעמים בהתחשב בכמות האנשים.
     
  • שעות העבודה - העבודה במשרדים היא לרוב אינטנסיבית עבור חברי המשרד ולכן הסחת דעת מטעם חברת ניקיון משרדים יכולה לערער את ריכוז העובדים במשרד - דבר שמביא לתיעדוף של עובדי ניקיון המשרד בשעות לא פורמאליות כמו שעות הערב וגם בערבי חג וסופ"ש בהם עובדי המשרד אינם ולכן ודבר זה מביא למחיר שעתי גבוה יותר.
     
  • חומרי ניקוי - ברוב המקרים מחיר עבודת ניקיון המשרדים כולל בתוכו את עלות חומרי הניקיון ומכונות ניקיון בהם נעשה שימוש.

העלויות להעסקת חברת ניקיון בראשון לציון

עלות חברת ניקיון משרדים בראשון לציון יכול להשתנות בין חברות הניקיון לרוב בהסתמך על ציוד, שעות עבודה, ותק וכו'. לרוב עלות העסקה של חברת ניקיון משרדים בראשון לציון נעה בין 60 - 140 ש"ח לשעת עבודה. וכמובן שהמחיר משתנה בהתאם לגודלו של המשרד, כמות העבודה, חומרי ניקוי וכו'.

 

מחיר שעתי ממוצע לשעה

מחיר שעתי ממוצע לשעה : 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 40 ₪

 

על מנת שלא תיפלו בין הכיסאות בכל שקשור לניקיון וטיפול כולל למשרדכם תוכלו להשאיר אצלנו פרטים ונדאג שיחזרו אליכם עם עד 3 חברות ניקיון משרדים בראשון לציון.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

מחירון ניקיון משרדים בראשון לציון - לפי גודל

אז כמה עולה ניקיון משרדים בראשון לציון? ובכן, המחיר משתנה על פי הפרמטרים שציינו מעלה וכמובן, על פי גודל המשרד, הנה מחירון קצר שיסייע לכם להבין:

מחירי ניקיון משרדים בראשון לציון

מחיר ניקיון משרד עד 80 מ"ר

המחיר מתייחס לניקיון משרד כ-3 פעמים בשבוע.


1,900 - 2,150 ש"ח
ניקיון משרד חד פעמי

ניקיון יסודי למשרד בראשון לציון באופן חד פעמי, לפני אכלוס או אחרי שיפוץ.


2,200 - 3,600 ש"ח
ניקיון משרד סטנדרטי עד 100 מ"ר

כולל אספקת חומרי ניקיון והגעה של 2 פעמים בשבוע.


850 - 1,750 ש"ח
ניקיון משרדים גדולים

ניקיון משרד עד 250 מ"ר באופן יום יומי כולל אספקת כלל חומרי הניקוי.


4,700 - 5,300 ש"ח

הדפס מחירון

ניקיון משרדים בראשון לציון בשעות הערב 

עבודת ניקיון משרדים בשעות הערב או בשמה הנוסף - "מפתח" מאפשרת לכם העובדים לעבוד מבלי לערב הסחות דעת במהלך היום. היא נקראת שיטת "מפתח" כי לחברת הניקיון מוענק מפתח שנועל את המשרד בסוף היום. היות והדבר מותנה ביכולת אמון ביניכם לחברת הניקיון אותה תרצו לשכור.

צריך לקחת בחשבון שהמחירים יכולים לעלות בניקיון משרדים במרכז בשעות הערב היות ומדובר לרוב בשעות לא פורמאליות (בד"כ החל מ18:00 עד שעות הלילה המאוחרות ) וזאת על מנת שלא יוטלו הסחות דעת על עובי המשרד מצד עובדי חברת הניקיון. כל שנותר לכם הוא רק להשאיר את פרטיכם ונחזור אליכם עם עד 3 חברות ניקיון משרדים בראשון לציון לסיפוק רצונכם.