מחפשים ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בנתניה

משכירים משרדים בנתניה? מחפשים חברה שתעזור לכם בתחזוקת המשרד וניקיון על בסיס קבוע או חד פעמי? דרך פורטל 'קליניט' תוכלו להשוות בין מרכיבי ההצעה של חברות שונות באזור השרון, מה שיעזור לכם לקבל החלטה מהירה יותר.

ניקיון משרדים בנתניה על בסיס קבוע

כל משרד אשר מכבד את עצמו, מבין בשלב מסוים כי התחזוקה חשובה וכי כדאי לשכור את שירותיה של חברה חיצונית אשר מתמחה בנושא. חברות ניקיון משרדים בנתניה עוזרות לתחזק את כל אזורי המשרד ברמה גבוהה וזה כולל הוצאה של אשפה מהפחים, ניקוי של השולחנות, שטיפת הריצפה ועוד. ניקיון של משרדים על בסיס קבוע, יכול להתבצע בהתאם לתדירות הרצויה ובהתאם לגודל המשרד, כמות העובדים, סוג הפעולות הנדרשות ועוד.

 

ניקיון משרדים בנתניה

תדירות הזמנת חברת ניקיון משרדים בנתניה

בטבלה הבאה, תוכלו לראות התייחסות לגודל המשרד במ"ר ואת תדירות הביקורת המומלצת להזמנת שירותי הניקיון. נדגיש כי מדובר בהמלצה בלבד ותמיד ניתן להזמין חברת ניקיון משרדים בנתניה בתדירות גבוהה או נמוכה יותר, בהתאם לצרכים המדויקים שלכם.

 

גודל המשרד תדירות ניקיון מומלצת

 

עד 50 מ"ר

 

בין פעם לפעמיים בשבוע

 

בין 50 ל-100 מ"ר

 

בין פעמיים ל-4 פעמים בשבוע

 

מעל 100 מ"ר

 

3 פעמים ומעלה (לרוב ניקיון על בסיס יומי)

מחיר של ניקיון משרדים בערב בנתניה

לתהליך של ניקוי המשרד בלילה או יותר נכון ניקיון של משרדים אשר מתבצע בשעות הערב, יש לא מעט יתרונות כמו העובדה שלא מפריעים לעובדי החברה במהלך עבודתם וגם מאחר וצוות הניקיון יכול לבצע את העבודה מהר יותר ובצורה טובה, כאשר כל המשרד פנוי.

 

אך מה לגבי המחיר של השירות? מבדיקות שערכנו עולה כי המחיר של ניקיון משרדים בערב בנתניה, יעלה בממוצע 3,000 ש"ח לחודש, כאשר מדובר על ניקיון על בסיס יומי, כלומר 5 פעמים בשבוע. מחיר זה מתייחס לניקוי משרד גדול של 120 מ"ר.

 

מחיר לניקוי משרד 120 מ"ר (בשעות הערב)

מחיר לניקוי משרד 120 מ"ר (בשעות הערב): 3000 ₪

טווח מחיר גבוה 3500 ₪

טווח מחיר נמוך 2500 ₪

מה כוללים שירותי ניקיון משרדים בנתניה?

כאשר סוגרים על שירותי ניקיון משרדים בנתניה, ניתן לבחור מה בדיוק נרצה שיתבצע מבין סל השירותים הקיימים שמספקת החברה. יחד עם זאת, אלו הם השירותים אשר נחשבים כסטנדרט:

  • ניקוי של עמדות המחשבים ושולחנות העבודה בכל אזורי המשרד.
  • ניקיון של הריצפה, החל מטאטוא ועד לשטיפת הריצפה כל כמה ימים.
  • ניקוי ייסודי של תאי השירותים והוספת חומרי ניקיון כגון: סבון, נייר טואלט וכדומה.
  • תחזוקה וניקיון של המטבחון, כולל ניקוי ייסודי של השיש ולעיתים גם שטיפת הכלים המלוכלכים.
  • החלפת השקיות מפחי האשפה במשרד והוצאת הזבל אל מחוץ למבנה.

חברה לניקיון משרדים בעיר נתניה

השוו כעת בין חברות ניקיון משרדים בנתניה

לאלו מכם אשר מתכננים להזמין את השירות על בסיס קבוע, וגם למי שמתכנן להזמין שירות חד פעמי כמו ניקיון המשרד לאחר שיפוץ, נמליץ לבצע השוואת מחירים וזאת במטרה לקבל הצעות מחיר אמיתיות מחברות ניקיון משרדים בנתניה והסביבה. כדאי לבחון כמה הצעות שונות (נמליץ על 3 לפחות) ולשים לב לפרמטרים השונים: מחיר, המלצות על החברה, וותק וניסיון וזמינות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה