מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בנתניה

משכירים משרדים בנתניה? מחפשים חברה שתעזור לכם בתחזוקת המשרד וניקיון על בסיס קבוע או חד פעמי? דרך פורטל 'קליניט' תוכלו להשוות בין מרכיבי ההצעה של חברות שונות באזור השרון, מה שיעזור לכם לקבל החלטה מהירה יותר.

ניקיון משרדים בנתניה על בסיס קבוע

כל משרד אשר מכבד את עצמו, מבין בשלב מסוים כי התחזוקה חשובה וכי כדאי לשכור את שירותיה של חברה חיצונית אשר מתמחה בנושא. חברות ניקיון משרדים בנתניה עוזרות לתחזק את כל אזורי המשרד ברמה גבוהה וזה כולל הוצאה של אשפה מהפחים, ניקוי של השולחנות, שטיפת הריצפה ועוד. ניקיון של משרדים על בסיס קבוע, יכול להתבצע בהתאם לתדירות הרצויה ובהתאם לגודל המשרד, כמות העובדים, סוג הפעולות הנדרשות ועוד.

 

ניקיון משרדים בנתניה

מחיר ניקיון משרדים בנתניה לפי שעה

מחיר ניקיון משרדים בנתניה עבור שעת עבודה יהיה 100 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 60 - 140 ש''ח והוא משתנה בעיקר בין גודל המשרד אותו צריך לנקות והשירותים אותם חברת הניקיון מספקת. ראו מחירון ניקיון משרדים מפורט

 

מחיר ממוצע לשעת ניקיון משרדים בנתניה (120 מ''ר)

מחיר ממוצע לשעת ניקיון משרדים בנתניה (120 מ''ר): 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

תדירות הזמנת חברת ניקיון משרדים בנתניה

בטבלה הבאה, תוכלו לראות התייחסות לגודל המשרד במ"ר ואת תדירות הביקורת המומלצת להזמנת שירותי הניקיון. נדגיש כי מדובר בהמלצה בלבד ותמיד ניתן להזמין חברת ניקיון משרדים בנתניה בתדירות גבוהה או נמוכה יותר, בהתאם לצרכים המדויקים שלכם.

 

גודל המשרד תדירות ניקיון מומלצת

 

עד 50 מ"ר

 

בין פעם לפעמיים בשבוע

 

בין 50 ל-100 מ"ר

 

בין פעמיים ל-4 פעמים בשבוע

 

מעל 100 מ"ר

 

3 פעמים ומעלה (לרוב ניקיון על בסיס יומי)

ניקיון משרדים לאחר שיפוץ בנתניה והסביבה

ניקיון משרדים לאחר שיפוץ בנתניה הינו תהליך מורכב ולא פשוט בעקבות חומרי בנייה שנשארו על הרצפה וכעת יש קושי להסירם. לרוב לאחר שיפוץ משרד יש צורך לבצע ניקיון עם מכונת פוליש על מנת להבריק בחזרה את כל המרצפות כמו שהיו בהתחלה. 

אלו רק חלק מהדברים שכלולים בניקיון משרדים לאחר שיפוץ:

 • ניקיון שירותים
   
 • ניקוי רהיטים
   
 • ניקוי רצפה בפוליש
   
 • ניקוי מחיצות זכוכית
   
 • ניקוי חלונות 
   
 • ניקוי פאנלים

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקיון משרדים בנתניה - כמה זמן זה לוקח?

הזמן אשר לוקח לבצע ניקיון משרדים בנתניה משתנה מאוד בהתאם לגודל המשרד. לצורך הדוגמא - ניקיון משרד בגודל של 120 מ''ר יקח בממוצע כ-45 דקות. טווח זמן הניקיון נע בין 30 - 60 דקות. הניקיון כולל שטיפת כלים ושטיפת הרצפה. יש לציין שבמידה והמשרד יהיה פנוי ללא אנשים זמן הניקיון עשוי להתקצר.

 

זמן ממוצע לניקיון משרדים בנתניה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

מחיר של ניקיון משרדים בערב בנתניה

לתהליך של ניקוי המשרד בלילה או יותר נכון ניקיון של משרדים אשר מתבצע בשעות הערב, יש לא מעט יתרונות כמו העובדה שלא מפריעים לעובדי החברה במהלך עבודתם וגם מאחר וצוות הניקיון יכול לבצע את העבודה מהר יותר ובצורה טובה, כאשר כל המשרד פנוי.

 

אך מה לגבי המחיר של השירות? מבדיקות שערכנו עולה כי המחיר של ניקיון משרדים בערב בנתניה, יעלה בממוצע 3,000 ש"ח לחודש, כאשר מדובר על ניקיון על בסיס יומי, כלומר 5 פעמים בשבוע. מחיר זה מתייחס לניקוי משרד גדול של 120 מ"ר.

 

גודל המשרד וכמות הגעה חברת הניקיון מחיר ניקיון המשרד לחודש
פעמיים בשבוע. גודל משרד 50 מ''ר 800 - 1,200 ש''ח
5 פעמים בשבוע. משרד בגודל 150 מ''ר 2,800 - 3,500 ש''ח
5 פעמים בשבוע. גודל משרד 250 מ''ר 4,700 - 5,300 ש''ח

מה כוללים שירותי ניקיון משרדים בנתניה?

כאשר סוגרים  שירותי ניקיון משרדים בנתניה, ניתן לבחור מה בדיוק נרצה שיתבצע מבין סל השירותים הקיימים שמספקת החברה. יחד עם זאת, אלו הם השירותים אשר נחשבים כסטנדרט:

 • ניקוי של עמדות המחשבים ושולחנות העבודה בכל אזורי המשרד.
 • ניקיון של הריצפה, החל מטאטוא ועד לשטיפת הריצפה כל כמה ימים.
 • ניקוי ייסודי של תאי השירותים והוספת חומרי ניקיון כגון: סבון, נייר טואלט וכדומה.
 • תחזוקה וניקיון של המטבחון, כולל ניקוי ייסודי של השיש ולעיתים גם שטיפת הכלים המלוכלכים.
 • החלפת השקיות מפחי האשפה במשרד והוצאת הזבל אל מחוץ למבנה.
   

חברה לניקיון משרדים בעיר נתניה

מה חשוב לבדוק שסוגרים עם חברת ניקיון משרדים?

ישנם כמה דברים שחשוב מאוד לבדוק לפני סוגרים ובוחרים חברת ניקיון משרדים בנתניה. אלו הדברים החשובים ביותר:

 • ביטוח לעובדי הניקיון - יש לבדוק שחברת הניקיון מבטחת את עובדי הניקיון. אם יקרה נזק חלילה לאחד מעובדי הניקיון בזמן שעובד הניקיון מנקה את משרדכם, האחריות צריכה להיות על קבלן הניקיון ולא על בעל המשרד. לכן, חשוב לוודא את נושא הביטוח לפני שתסגרם עם חברת ניקיון משרדים.
   
 • מפקח אזור - חשוב לבדוק האם לחברה יש מפקח אזור שאחראי על תחלופת עובדי הניקיון במקרה של מחלה של אחד מעובדי הניקיון ומתן מענה במקרי חירום כגון - נזילה מהתקרה וכדומה.
   
 • ביקורות - תמיד כדאי לבחור בחברת בעל ניסיון ותק ומוניטין על פניי חברה חדשה. לפני שתסגרו עם חברת הניקיון, חפשו אחר שמם ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת לוודא שאכן אתם עושים את הבחירה הנכונה. 
   
 • רישיון משרד התמ''ת (משרד העבודה) - יש לבדוק בין היתר שמדובר על חברת ניקיון משרדים בנתניה אשר עובדת על פי החוק. כיום על חברת ניקיון, חובה עלייה להחזיק אישור מטעם משרד העבודה על מנת שתוכל לעבוד. לכן, לפני שתבחרו בחברת ניקיון, וודאו שיש לה רישיון מטעם משרד העבודה ושהוא בתוקף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

השוו כעת בין חברות ניקיון משרדים בנתניה

מתכננים להזמין חברת ניקיון על בסיס קבוע? חשבתם יותר בכיוון של שירות חד פעמי? זה לא משנה! בפורטל קליניט משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מחברות ניקיון משרדים בנתניה במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!