מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בכפר סבא

כאשר מדובר על ניקיון המשרד, כדאי להשאיר את העבודה בידי גורם מקצועי. הזמינו כעת שירותי ניקיון משרדים בכפר סבא על ידי חברה מובילה ובחרו את סוג השירותים הנדרשים לכם. ניתן לקבל מענה גם בעבור ניקוי משרדים בשעות הערב.

מצאו חברת ניקיון משרדים בכפר סבא

מעוניינים לנקות את המשרד? רוצים להיעזר בשירות של חברה חיצונית? בואו להשוות מחירים בין החברות השונות! אנו עובדים עם החברות המובילות באזור השרון ונסייע לכם באיתור חברת ניקיון משרדים בכפר סבא לצורך הברקה וניקוי ייסודי של המשרד. ניתן לקבל שירות קבוע בהתאם לכל תדירות ניקיון רצויה.

 

ניקוי משרדים בכפר סבא

ניקוי משרדים בכפר סבא - מחיר לשעה:

נהוג לתמחר את השירות פר שעת עבודה ולרוב התמחור הממוצע לשעה בודדת עומד על 100 ש"ח. ניתן למצוא דוגמאות ספציפיות למחירים בעמוד המחירון כאן באתר.

 

מחיר לשעת ניקיון משרדים בכפר סבא

מחיר לשעת ניקיון משרדים בכפר סבא: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

כיצד נקבע המחיר לניקיון משרדים בכפר סבא?

כמה עולה לנקות את המשרד? המחיר נקבע על סמך מספר פרמטרים מרכזיים:

 

תדירות הניקוי הנדרשת: זהו פרמטר מרכז אשר משפיע על המחיר שתקבלו. במידה ומדובר על ניקוי של משרד פעם בחודש, ייתכן והתמחור יהיה יקר יותר (פר ביקור) בהשוואה לניקיון משרד שמתבצע 4 פעמים בחודש. מדוע? מאחר וחברת הניקיון תהיה מוכנה להתגמש מעט במחיר לביקור יחיד מאחר ומדובר בעבודה בהיקף גדול יותר.


מועד הביקור: בדרך כלל כאשר יהיה מדובר על ניקיון משרדים בשעות הערב, המחיר גבוה יותר מאשר ניקיון שמתבצע בשעות הסטנדרטיות. יחד עם זאת, לחברת ניקיון משרדים בכפר סבא בשעות הערב יש לא מעט יתרונות ולכן חלק גדול מהחברות יהיו מוכנות לשלם תשלום גבוה יותר בשל כך.
 

גודל המשרד: אי אפשר להשוות בין ניקיון של משרדים גדולים לניקיון של משרדים קטנים הן מבחינת אורך הביקור והן מבחינת תדירות הביקור. לכן, לצורך תמחור של העבודה, יהיה נדרש לא פעם להגיע פיזית אל המשרד בשביל להבין כמה חדרים נדרש לנקות בו ומה השטח האמיתי שלו.
 

סוג השירות הנדרש: תחת ההגדרה הכללית של ניקיון משרדים, יש מספר רב של פעולות ניקיון שונות. אם למשל תזדקקו לשירותי פוליש במשרד, ניקוי חלונות על בסיס קבוע או שאיבת שטיחים, ייתכן שהמחיר יהיה גבוה יותר מאחר ופעולות אלו אינן נחשבות לסטנדרטיות ולא כל החברות מספקות אותן כברירת מחדל.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

יתרונות של ניקיון משרדים בכפר סבא בשעות הערב

היתרון המרכזי של ניקיון משרדים בכפר סבא בשעות הערב הוא שצוות הניקיון יכול לבצע את פעולות הניקוי בצורה מהירה יותר ומבלי להפריע לעובדי המשרד.

 

כאשר כל העובדים יושבים לצד השולחנות, יהיה קשה מאוד לשטוף את חלל העבודה ובמקרים רבים צוות הניקיון לא יגיע לכל חדרי המשרד, למשל אם מתקיימות ישיבות בחדר הדיונים או שחלק מהעובדים נמצאים במטבח או חדר האוכל ולא ניתן לנקות אותו.