מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בהוד השרון

מחפשים אחר שירות ניקיון משרדים בהוד השרון? בעזרת פורטל קליניט תוכלו לערוך השוואת מחירים מהירה ויעילה בין חברות ניקיון משרדים בהוד השרון המספקות שירות בערב וגם במהלך היום.

השוואת מחירים בין חברות ניקוי משרדים בהוד השרון

פורטל קליניט מאפשר לגולשיו לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקיון משרדים בהוד השרון, השיטה פועלת באופן יעיל, פשוט ומהיר. איך? בדיוק כך: משאירים פרטים או מחייגים אל המוקד האנושי שלנו, מקבלים בחזרה (בתוך כמה רגעים) עד 3 פניות של חברות ניקיון מאזורכם, עורכים בינהם השוואה ובוחרים בחברה שהציעה את השירות הטוב ביותר ואת המחיר הכי משתלם בעבורכם.
 

ניקיון משרדים בהוד השרון

מהו מחיר ניקיון משרדים בהוד השרון?

מחיר ניקיון משרדים לפי שעה נע בטווח דיי גדול של 60 ועד ל-140 ש"ח לשעת עבודה, המחיר מושפע ומשתנה לפי גודל המשרד, תדירות הניקיון וכמו כן פרמטרים נוספים, כמו למשל: ניקיון שירותים, פרקט, שטיחים וכן הלאה. 

מחיר שעתי ממוצע לניקיון משרדים

מחיר שעתי ממוצע לניקיון משרדים: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים על חברת ניקיון משרדים?

אלו הפרמטרים שחשוב לבדוק לפני שאתם סוגרים עם חברת ניקיון משרדים בהוד השרון ובכלל:

  • ביטוח חבות מעבידים וצד ג': אם חלילה קורה נזק לעובד הניקיון במסגרת העבודה אצלכם במשרד, האחריות צריכה להיות מוטלת על קבלן הניקיון (להלן חברת ניקיון המשרדים). האומנם, קרו מקרים בעבר ולכן, במסגרת רישיון משרד התמ"ת מבקשים מאותם חברות ניקיון להחזיק בביטוח. תפקידכם - לבדוק שאכן יש ביטוח ואף לציין זאת בחוזה העסקת חברת הניקיון.
     
  • מחזיקה ברישיון משרד העבודה (תמ"ת): כיום על פי חוק, על חברת ניקיון משרדים להחזיק באישור עבודה מטעם משרד התמ"ת, להלן הרישיון. כאשר אתם בוחרים להעסיק חברת ניקיון משרדים - בדקו שיש לה את הרישיון ושהוא אכן בתוקף.
     
  • ניסיון ומוניטין, לרבות המלצות: לא כדאי לעבוד עם חברות שאין להן מוניטין בתחום, הן נפתחות ונסגרות באופן מהיר ואתם עשוים למצוא את עצמכם ללא חברת ניקיון במשרד. כמו כן, כדאי להעסיק חברה בעלת המלצות שכן תעשה את עבודה באופן מקצועי. לכן חשוב לבדוק מוניטין, ניסיון והמלצות.
     
  • מפקח אזורי: תפקידו של המפקח האזורי הוא לדאוג שהגיעה אליכם מנקה, למצוא תחלופה במקרה של חיסורים או מחלה וכמו כן, להגיע לקריאות חירום במשרד במידה ויש מקרה "חירום". חברה שאינה מעסיקה מפקח אזורי - לא יכולה לתת מענה מהיר לבקשות שלכם וזהו שיקול שכדי לקחת בחשבון.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

מה עדיף ניקיון משרדים בערב או בשעות היום?

החליטו אתם, מה עדיף להזמין חברת ניקיון משרדים בהוד השרון בערב או במהלך היום?
 

פרמטר לבדיקה ניקיון משרדים בערב ניקיון משרדים במהלך היום
מחיר לעיתים יקר יותר ב-10% מחיר רגיל
מפריע לעבודה לא מפריע כלל כן, עשוי להפריע לעבודים.
זבל נערם במהלך היום אכן - כאשר מדובר על ניקיון יומי פינוי זבל בזמן
כלים נשארים עד סוף היום נשארים אינם נשארים