מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בגבעתיים

השיגו עוד היום חברה לניקוי משרדים בגבעתיים כדי לאפשר לכם ועובדיכם עבודה מיטבית בסביבה נקייה ואסתטית. מתחת תוכלו לקרוא אילו פרמטרים חשובים מומלץ שתבדקו, כמה זה עשוי לעלות וגם כמה זמן זה לוקח. קראו וגלו.

מהו מחיר לניקיון משרדים בגבעתיים?

מחיר לניקיון משרדים עשוי לנוע בין 850 - 1,750 ש"ח וזה עבור ניקיון משרדים קטנים בגבעתיים ובגודל של עד 100 מ"ר. המחיר צפוי להתייקר אם ברשותכם משרד גדול יותר שתרצו לנקות.

מחיר ממוצע לשירותי ניקיון משרדים בגבעתיים

מחיר ממוצע לשירותי ניקיון משרדים בגבעתיים: 1300 ₪

טווח מחיר גבוה 1750 ₪

טווח מחיר נמוך 850 ₪

מה כלול בשירותי ניקוי משרד בגבעתיים?

בין הדברים הנכללים במסגרת מחיר ניקיון משרדים בגבעתיים הם: 

 • ניקיון מטבחון כולל שטיפה של הכלים.
   
 • ניקוי של העמדות במשרד ופינוי של כלים מהאזורים השונים לכיור.
   
 • ניקוי הרצפה עם מטאטא ועם ספונג'ה.
   
 • ריקון פחים של חדרי המשרד, של המטבחון ושל השירותים (אם יש).

ומה לגבי השירותים שחלים בתשלום נוסף?

 • ניקוי חלונות וניקוי מסילות של חלונות (אם יש).
   
 • שימוש במכשיר פוליש לרצפה.
   
 • שאיבה של שטיחים מקיר לקיר וספות.
   
 • ניקוי של חדר מדרגות שמוביל למשרד.


השיגו חברה לניקיון משרדים בגבעתיים

כמה זמן לוקח לחברת ניקיון משרדים בגבעתיים לנקות?

זמני עבודה עבור ניקוי משרדים בגבעתיים נע לרוב בין חצי שעה עד שעה עבור משרדים בגודל של 120 מ"ר. כמו כן, זמני העבודה צפויים להתקצר במידה ומדובר במשרד קטן יותר או במידה ועבודת הניקוי מתבצעת בערב, בהן אין לרוב עובדים במשרד ועובדי הניקיון לא מופרעים או מוסחים על ידם.

 

זמן ממוצע לניקוי משרד בגבעתיים:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

כיצד להשוות בין חברות לניקיון משרדים בגבעתיים?

אנחנו בפורטל קליניט מאפשרים לכם הגולשים להשאיר פרטים בטופס המצורף מתחת ולקבל בחינם וללא התחייבות עד 3 חברות לניקיון משרדים בגבעתיים. עם שמות החברות שקיבלתם תוכלו לבצע חיפוש מהיר ברשת ולקרוא חוות דעת לטובה ולרעה וגם לברר מחירי עבודות עוד בטלפון. השאירו את פרטיכם עוד היום ותוכלו לחסוך בזמני חיפוש ארוכים וגם בלא מעט כסף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

מה לבדוק לפני שמעסיקים חברה לניקוי משרדים בגבעתיים?

לפני שאתם שוקלים להעסיק חברה לניקיון משרדים בגבעתיים, חשוב לנו בפורטל קליניט שתבדקו מספר היבטים חשובים:

 • ביטוח מעביד וצד ג' - משרד התמ"ת מחייב כל חברת ניקיון קבלנית להחזיק בביטוח עבור כל עובדיה. מתוקף חובתכם לוודא מול חברת ניקיון משרדים בגבעתיים שהיא אכן מחזיקה בביטוח עבור עובדי הניקיון שהיא מספקת לכם. הסיבה לכך היא כדי שאם חלילה עובד הניקיון נפגע במהלך עבודתו אצלכם - יהיה לו ביטוח שיספק לו טיפול רפואי. עליכם לוודא שהכיסוי הביטוחי הזה מופיע בחוזה שאתם חותמים מול חברת הניקוי.
   
 • רשיון משרד התמ"ת - עליכם לוודא מול קבלן חברת הניקיון שהוא מחזיק ברשיון של משרד התמ"ת המאשר לו לעסוק בתחום
   
 • מפקח אזורי - תפקידו של מפקח אזורי הוא לדאוג שעבודת הניקיון במשרד שלכם תתבצע כשורה ובשעות שסיכמתם על כך מול מנהל החברה. מפקח אזורי גם אחראי לדאוג לספק לכם עובד ניקיון חלופי במידה והעובד "המקורי" אינו יכול להגיע. חשוב לנו לציין שאין מדובר בעניין מחייב חוקתית אך נמליץ לכם שכן לתעדף חברת ניקיון משרדים בגבעתיים המחזיקה במפקח אזורי וזאת מפני שכך הסיכוי שעבודת הניקיון לא תתבצע קטן משמעותית מאשר בחברות ניקיון שאינן מחזיקות במפקח זה.
   
 • נסיון והמלצות - לאחר שתקבלו מפורטל קליניט 3 חברות לניקיון משרדים בגבעתיים, שתבצעו חיפוש מהיר באינטרנט לפי שמות החברות שקיבלתם ותחפשו אחר חוות דעת שכתבו לקוחות קודמים שנעזרו בהם. דבר שלרוב יעיד לרוב על אם מדובר בחברה בעלת ניסיון ואיכות ניקיון גבוהה או כזו שפחות.


ניקוי משרדים בגבעתיים משיגים בקליניט

כיצד נקבעת תדירות ניקיון משרדים בגבעתיים?

תדירות הביקור של חברת ניקיון משרדים בגבעתיים נקבעת לרוב על בסיס גודלו של המשרד. כמובן שהדבר עשוי להשתנות בין משרד אחד לשני אך ככלל, בטבלה מתחת תוכלו לקרוא על תדירות הביקורים הנדרשת לצורך ניקוי של המשרד שלכם:
 

גודל המשרד במ"ר תדירות הניקיון המומלצת
עד 50 מ"ר 1 - 2 פעמים בשבוע
בין 50 - 100 מ"ר 2 - 4 פעמים בשבוע
מעל 100 מ"ר 3 - 5 פעמים בשבוע

האם ניתן להשיג שירות ניקיון משרדים לאחר שיפוץ?

במידה והחלטתם לשפץ את המשרד שלכם וזקוקים לשירותי ניקוי משרד לאחר סיום השיפוץ, דעו שתוכלו להשיג דרך פורטל קליניט חברות ניקיון משרדים בגבעתיים לניקוי המשרד בשעות הערב וזאת ע"מ לאפשר לכם להחזיר את העובדים שלכם לשיגרה מלאה כמה שיותר מהר ומבלי שיוסחו מהליך הניקוי במהלך יום העבודה. ניקיון משרדים לאחר שיפוץ יכלול לרוב הסרת שאריות צבע מהרצפה ע"י מכונת פוליש עוצמתית, ניקוי של החלונות מאבק וניקוי של ריהוט קבוע כמו שיש של מטבחון, שולחנות וכד'.

גם בלי קשר לניקיון משרדים לאחר שיפוץ, ניקיון משרדים בשעות אחה"צ והערב מאפשר לעובדי הניקיון לעבוד ללא הפרעה וכך הם בעצם עובדים בצורה מהירה ויסודית יותר וזאת בהשוואה לניקיון משרדים בגבעתיים בשעות היום בהן כל עובדי המשרד נמצאים ועשויים להוריד מאיכות עבודת הניקוי (דריכה על רצפה שטרם התייבשה, זריקת פסולת לאחר שהמנקה החליף שקית ועוד).

שאלות ותשובות בנושא ניקיון משרדים בגבעתיים

איך לדעת כיצד לבחור חברה לניקוי משרדים בגבעתיים?

עליכם לבדוק מול קבלן חברת הניקיון שהוא מבטח את עובדיו, כמו גם שהוא מחזיק ברשיון של משרד התמ"ת. הרחבנו על כך במאמר.


האם אוכל לקבל מכם חברת נקיון למשרדים קטנים?

בהחלט, השאירו את פרטיכם בטופס המצורף בדף ותקבלו באופן מיידי עד 3 חברות לניקוי משרדים קטנים באזורכם.