מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בבני ברק

זקוקים לשירותי ניקיון משרדים בבני ברק? מחפשים חברה מקצועית ואמינה? דרך פורטל 'קליניט' תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות עלויות בצורה נוחה ומהירה למדי.

השוו בין חברות לניקיון משרדים בבני ברק

משרד נקי יכול לשפר את התחושה הכללית ושביעות הרצון של העובדים שלכם וגם עוזר לכם לייצר רושם טוב בפני לקוחות וספקים אשר פוקדים את המשרד מעת לעת. כעסק, עליכם לחתור להשגת עסקה טובה עם חברת הניקיון ולשם כך אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות ניקיון משרדים בבני ברק אשר מספקות את השירות. השאירו פנייה כאן באתר ותוכלו לקבל הצעות עוד היום.

 

ניקיון משרדים בבני ברק

מחיר לניקיון משרדים בערב בבני ברק

המחיר המשוער לניקיון משרדים בערב בבני ברק נע בין 800 ל-1,200 ש"ח, כאשר מדובר על משרד שגודלו הוא עד 50 מ"ר. מחיר זה הוא לביקור של פעמיים בשבוע (8 פעמים בחודש) וכולל את עלות חומרי הניקיון.

 

מחיר לניקיון משרדים בבני ברק בשעות הערב

מחיר לניקיון משרדים בבני ברק בשעות הערב: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

 

מה כוללים שירותי ניקיון משרדים בבני ברק?

כאשר מדובר על שירותי ניקיון משרדים, ניתן לומר כי כל חברה ומשרד יכולים לבחור בשירותים מסוימים, בהתאם לצרכים של המשרד. יחד עם זאת, השירותים הסטנדרטיים שרוב הארגונים והחברות יזמינו מחברות לניקיון משרדים בבני ברק יהיו:

  • ניקיון של העמדות והשולחנות במשרד
  • שטיפת הרצפה וניקוי אבק
  • הוצאת הזבל מפחי האשפה
  • ניקיון המטבחון של החברה
  • ניקוי חדרי השירותים במשרד

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקוי משרדים בבני ברק על בסיס יומי

במקרים בהם תרצו שתדירות הניקיון תהיה גבוהה, תוכלו להזמין את חברת הניקיון על בסיס יומי וכך למעשה למנוע הצטברות של לכלוך, אבק וזבל בפחים. תחזוקה על בסיס יומי, תתבצע בדרך כלל בשעות הבוקר על מנת לא להפריע לעובדים המשרד אך תמיד ניתן גם להזמין ניקיון משרדים אחר הצהריים או בשעות הערב המאוחרות.

ניקוי משרדים קטנים וגדולים בבני ברק

התמחור של העבודה, נקבע כמעט תמיד על סמך שני פרמטרים מרכזיים: תדירות הניקיון וגודל המשרד. ניתן להזמין שירותי ניקיון משרדים בבני ברק גם בעבור משרדים קטנים של עד 50 מ"ר וגם למשרדים גדולים יותר, של 100 מ"ר ומעלה. ניתן לקבל מענה גם לניקוי קבוע של חנויות, מפעלים, קליניקות ועסקים מסוגים נוספים.