מחפשים ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בירושלים

מעוניינים להזמין חברת ניקיון למשרד שלכם? במקום להסתפק בהצעת מחיר אחת, תוכלו להשוות בין מספר הצעות מחיר של חברות מובילות לניקיון משרדים בירושלים והסביבה. בנוסף, בעמוד זה תקבלו מידע על מחירים, סוגי השירותים שנהוג לספק בעת הניקיון, תדירות הניקוי המומלצת למשרד וכדומה.

ניקיון משרדים בירושלים באופן קבוע או חד פעמי

אפשר לומר כי כל משרד בארץ, צריך תחזוקה וניקיון. בחלק גדול מהמקרים נזדקק לשירות זה על בסיס חד פעמי, כמו במקרים בהם ביצענו שיפוץ במשרד ואנו רוצים לנקות אותו בצורה ייסודית ומקיפה אך ישנם גם מקרים בהם נזדקק לשירות קבוע. ניקיון משרדים בירושלים יכול להתבצע בכל תדירות נדרשת, החל מהזמנת צוות הניקיון פעם בשבוע ועד לניקוי על בסיס יומיומי, הכל בהתאם לדרישות שלכם.

 

ניקיון משרדים בירושלים

מחיר לניקיון משרדים בירושלים

מתלבטים אם המחיר שקיבלתם יקר? נוכל להגיד כי המחיר לניקיון משרדים בירושלים נע בדרך כלל בין 60 ל-140 ש"ח לשעת עבודה. כעת כל שנותר לכם לעשות הוא להבין כמה שעות עבודה אתם צריכים בחודש ולבצע חישוב של המחיר הממוצע. 

 

ניקיון משרד בירושלים - מחיר לשעה

ניקיון משרד בירושלים - מחיר לשעה: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

 

ניקיון משרד בירושלים - מדוע זה כל כך חשוב?

מלבד העובדה שהניקיון עוזר לשמור על סדר, ארגון והיגיינה במשרד, מדובר למעשה בדרך מעולה להעלות את שביעות הרצון והמוטיבציה של העובדים בחברה. בנוסף ניקיון משרדים בירושלים עוזר גם לניראות והתדמית: אם אל המשרד שלכם מגיעים ספקים או לקוחות על בסיס קבוע, הניקיון תורם לשיפור התדמית והרושם שנוצר על החברה או העסק.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

איך להפוך את תהליך הניקיון לאפקטיבי?

כאשר מנקים את המשרד, כדאי להזיז תחילה את כל החפצים מהחדר שבו מתבצע הניקוי וזה כולל כיסאות, שטיחים ואפילו שולחנות קטנים. מומלץ להזמין את חברת הניקיון על מנת לבצע את הניקוי בשעות "מתות" כלומר בשעות שבהן המשרד ריק יחסית, מה שאומר שברוב הפעמים נרצה להזמין אותם בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב. בנוסף, במהלך ניקיון משרדים בירושלים, נרצה לאוורר את השטח ולפתוח חלונות על מנת לייבש את הריצפה הרטובה במהירות ובכך לחסוך זמן.

 

ניקיון משרד בירושלים

ניקיון משרדים בערב בירושלים - האם זה כדאי?

למרות שהשירות מבוקש מאוד, עדיין אפשר להגיד כי ניקיון של משרד בשעות הלילה אינו מתאים לכל החברות. במידה והעובדים שלכם עובדים גם בשעות הלילה, אין כל כך משמעות למועד הזמנת השירות אך במידה ורוב העובדה במשרד מתבצעת לאורך היום, כדאי יהיה לשקול להזמין את חברת הניקיון בשעות הערב, כאשר המשרד פנוי יותר.

 

יחד עם זאת, חשוב לזכור של ניקיון משרדים בירושלים בערב, עשוי להיות גם חיסרון - המחיר לעיתים מתייקר וגם אנו צריכים לסמוך על חברת הניקיון מאחר ולא פעם נאלץ להשאיר את נציגיה לעבודה עצמאית במשרד, מבלי שגורם מטעם החברה נמצא ומשגיח על המתרחש.

איזה שירותים נהוג לקבל במהלך העבודה?

כל חברה, מספקת שירותים אחרים. למעשה החברות עובדות במודל מודולרי אשר בו ניתן להוסיף או להסיר שירותים, בהתאם לצורך של מזמין העבודה. ישנם שירותיים בסיסיים כמו ניקיון מטבחון, ריקון פחי אשפה ופסולת מהמשרד, שטיפת הרצפה, טאטוא אבק, ניקיון חדרי השירותים וכדומה אך ישנם גם שירותים שנחשבים למיוחדים, אשר עשויים להיות כרוכים בתשלום נוסף:

 

שירותים מיוחדים הסבר על השירות

 

ניקוי אבק בגובה

 

הגעה למנורות, מזגנים ומדפים גבוהים במשרד וניקוי האבק.

 

פוליש לרצפה

 

ניקוי באמצעות חומרים מיוחדים לצורך יצירת מראה מבריק ומיוחד.

 

ניקוי שטיחים

 

ניקוי ייסודי לשטיחים (גם מקיר לקיר) כמו גם שאיבה וחיטוי של השטיח.

השוו מחירים לניקיון משרדים ובניינים בירושלים

בכל פעם שעלינו להזמין בעל מקצוע כזה או אחר, אנו נרצה לבחון מספר הצעות מחיר שונות. הסיבה הראשונה לכך היא שנרצה לדעת שהמחיר שקיבלנו הגיוני ולא גבוה מדי והסיבה השניה היא שאנו רוצים גם לדעת מה כל חברה מציעה ולבחור בסופו של דבר בהצעה המשתלמת ביותר. השוואת מחירים לשירותי ניקיון משרדים ובניינים בירושלים היא הדרך הטובה ביותר לקבל החלטה ולכן כדאי להיעזר בשירות שלנו, אשר בעזרתו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה