מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בירושלים

מעוניינים להזמין חברת ניקיון למשרד שלכם? במקום להסתפק בהצעת מחיר אחת, תוכלו להשוות בין מספר הצעות מחיר של חברות מובילות לניקיון משרדים בירושלים והסביבה. בנוסף, בעמוד זה תקבלו מידע על מחירים, סוגי השירותים שנהוג לספק בעת הניקיון, תדירות הניקוי המומלצת למשרד וכדומה.

אילו שירותים נהוג לקבל במהלך העבודה?

חשוב שתדעו שכל חברת ניקוי מספקת שירותי ניקיון שונים, למעשה מרבית חברות לניקיון משרדים בירושלים עובדות במודל מודולרי, שבו ניתן להוסיף או להסיר שירותים, בהתאם לצורך של מזמין העבודה.


ישנם שירותיים בסיסיים כמו ניקיון מטבחון, ריקון פחי אשפה ופסולת מהמשרד, שטיפת הרצפה, טאטוא אבק, שטיפת כלים, ניקיון חדרי השירותים וכדומה אך ישנם גם שירותי ניקוי שנחשבים למיוחדים, אשר עשויים להיות כרוכים בתשלום נוסף, אותם נציג בטבלה מתחת:
 

שירותים מיוחדים

הסבר על השירות

ניקוי אבק בגובה

הגעה למנורות, מזגנים ומדפים גבוהים במשרד וניקוי האבק.

פוליש לרצפה

ניקוי באמצעות חומרים מיוחדים לצורך יצירת מראה מבריק ומיוחד.

ניקוי שטיחים

ניקוי ייסודי לשטיחים (גם מקיר לקיר) כמו גם שאיבה וחיטוי של השטיח.

מחיר לניקיון משרדים בירושלים

מתלבטים אם המחיר שקיבלתם יקר? נוכל להגיד כי המחיר לניקיון משרדים בירושלים נע בדרך כלל בין 60 ל-140 ש"ח לשעת עבודה. כעת כל שנותר לכם לעשות הוא להבין כמה שעות ניקיון אתם צריכים בחודש ולבצע חישוב של המחיר הממוצע. 

 

ניקיון משרד בירושלים - מחיר לשעה

ניקיון משרד בירושלים - מחיר לשעה: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪


חברת ניקיון משרדים בירושלים

מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם חברת ניקיון משרדים בירושלים?

כאן נציג בפניכם מספר פרמטרים חשובים שעליכם לבדוק לפני שאתם מסתייעים בשירותי חברת ניקיון משרדים בירושלים:

 • ביטוח חבות מעבידים וצד ג' - חשוב שתבררו עם חברת ניקיון משרדים בירושלים אם היא מחזיקה בפוליסת ביטוח עבור העובדים שלה. חשוב מאוד שתוודאו זאת כי במידה ועובד ניקיון נפצע בעת שהוא מנקה אצלכם ואינו מבוטח - זה עשוי לסבך אתכם.
   
 • רישיון משרד התמ"ת - חשוב שתבדקו אם חברת ניקוי משרדים בירושלים מחזיקה ברשיון של משרד התמ"ת. מטרת רשיון זה היא להבטיח כי אכן מדובר בעסק שפועל על פי חוק, שיש לו כתובת מסודרת ושהוא מתמצא בדיני עבודה לטובת עובדי הניקיון שהוא מעסיק.
   
 • מפקח אזורי - מפקח אזורי מגיע מטעמה של חברת הניקיון ותפקידו הוא להבטיח כי הליך הניקיון במשרדכם יתבצע כשורה ולדאוג לתחלופה של עובדי ניקיון במקרי חירום כמו ימי מחלה והיעדרות.

  קחו בחשבון שבהיעדר מפקח אזורי בחברת ניקיון משרדים בירושלים, קיים סיכוי גדול שחברת הניקיון לא תדע לתת מענה יעיל בשעות חירום ובעת היעדרויות של עובדי ניקיון שהיו אמורים להגיע אליכם.
   
 • המלצות - מומלץ שתבחרו בחברת ניקיון משרדים בירושלים שמחזיקה במוניטין טוב ובחוות דעת חיוביות מטעם לקוחות נוספים שלהם. ע"י בדיקת המלצות באינטרנט של חברות ניקוי אלו, תוכלו להבין את טיב השירות שהעניקו ללקוחות אחרים ותוכלו להיות בראש שקט שאתם מבצעים את הבחירה הנכונה.

כמה זמן לוקח הליך ניקוי משרדים בירושלים?

דעו שזמני ניקוי המשרד תלויים בגודל המשרד שלכם וכמו גם למורכבויות אחרות לדוגמה, אם המשרד יהיה הומה בעובדים - דהיינו שלחברת הניקוי ייקח יותר זמן ומאמץ לבצע ניקוי היקפי של כל רחבי המשרד.

לדוגמה, ניקיון משרד בגודל 120 מ"ר, הכולל שטיפת רצפה וכלים ע"י מנקה עשוי לקחת בין חצי שעה עד שעה וזאת בהתאם לפניות במשרד, ככל שיהיו בו יותר אנשים - כך זמני הניקיון צפויים להתארך.


כמו כן, במידה ומדובר בניקיון משרדים קטנים בירושלים (בגודל של עד 50 מ"ר), צפו שזמני הניקוי יהיו קצרים בפער, אך גם כאן - במידה ויהיו מורכבויות כאלו ואחרות - זמני הניקוי יתארכו בהתאם.
 

זמן ממוצע לניקיון משרד גדול (120 מ"ר):
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

ניקיון משרדים בירושלים בערב - האם זה כדאי?

למרות שהשירות מבוקש מאוד, עדיין אפשר להגיד כי ניקיון של משרד בשעות הלילה אינו מתאים לכל החברות. במידה והעובדים שלכם עובדים גם בשעות הלילה, אין כל כך משמעות למועד הזמנת השירות אך במידה ורוב העובדה במשרד מתבצעת לאורך היום, כדאי יהיה לשקול להזמין את חברת הניקיון בשעות הערב, כאשר המשרד פנוי יותר ומבלי שתפוקת העבודה תיפגע.
 

יחד עם זאת, חשוב לזכור שלניקוי משרד בירושלים בשעות הערב עשוי להיות גם חיסרון - המחיר לעיתים מתייקר וגם עלינו לסמוך על חברת הניקיון מאחר ולא פעם נאלץ להשאיר את נציגיה לעבודה עצמאית במשרד, מבלי שגורם מטעם החברה נמצא ומשגיח על המתרחש.
 

ניקיון משרדים בירושלים

תדירות ניקיון משרדים בירושלים - לפי גודל המשרד

במידה ואינכם יודעים מה התדירות המומלצת ביותר לניקוי משרדים בירושלים - דעו שהתדירות נקבעת על סמך גודל המשרד, תוכלו לקרוא על כך מתחת.
 

נפח המשרד במ"ר תדירות הניקיון המומלצת
משרד עד 50 מ"ר 1- 2 פעמים בשבוע
משרד בנפח 50 - 100 מ"ר 2 - 4 פעמים בשבוע
משרד מעל 100 מ"ר 3 - 5 פעמים בשבוע

ניקיון משרד בירושלים - מדוע זה כל כך חשוב?

מלבד העובדה שהניקיון עוזר לשמור על סדר, ארגון והיגיינה במשרד, מדובר למעשה בדרך מעולה להעלות את שביעות הרצון והמוטיבציה של העובדים בחברה. בנוסף ניקיון משרדים בירושלים עוזר גם לניראות והתדמית: אם אל המשרד שלכם מגיעים ספקים או לקוחות על בסיס קבוע, הניקיון תורם לשיפור התדמית והרושם שנוצר על החברה או העסק.

השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו מפורטל קליניט שלוש חברות לניקוי משרדים בירושלים, ביניהם תוכלו לבצע השוואת מחירים בחינם וכך לזכות בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

שירות ניקיון משרדים בירושלים לאחר שיפוץ

ניקיון משרדים שעברו שיפוץ נחשב לעבודה מורכבת יותר כי על חברת ניקיון משרדים בירושלים לנקות שאריות של חומרי בנייה שלעתים קשים להסרה לאחר ייבושם, כמו - צבע, טיח ואף ניקוי של שאריות רובה שזלגו אל מחוץ לבלטות.

הליך זה מצריך לעתים גם קירצוף של הרצפה במכונת פוליש ורק לאחר מכן, יוכל עובד הניקיון ליישם חיטוי ושטיפה של המשרד.

להלן טבלה המסכמת את סוגי השירותים שחברות ניקיון מספקות למשרדים לאחר שיפוץ.
 

מה כולל הליך ניקיון משרדים בירושלים לאחר שיפוץ?
ניקיון במטבח ניקוי של הרצפה, השיש, הכיור והארונות
ניקוי בשירותים ניקוי של הרצפה, חיטוי האסלות והכיורים 
ניקוי רהיטים ניקוי שולחנות, כסאות, תמונות
ניקוי של מחיצות זכוכית הסרת אבק וטביעות אצבע על גבי הזכוכית
ניקוי פאנלים ניקוי אינטנסיבי בין הפאנלים
פוליש  שיוף של הרצפה במשרד ע"י מכונת פוליש 
ניקוי של חלונות  ניקוי והברקה של חלונות המשרד משאריות אבק וליכלוך

שאלות בנושא ניקיון משרדים בירושלים

איך אוכל להשיג חברת ניקיון משרדים בזול?

לאחר שתקבלו מאיתנו 3 חברות ניקיון משרדים בירושלים, תוכלו להשוות מחירים ביניהן עוד בטלפון ולחסוך בחיפוש ארוך ובכסף.


מה חשוב לדעת לגבי שירותי ניקוי משרדים בשעות הערב?

חשוב שתדעו כי ניקוי משרדים מתייקר בשעות הערב ושפעולה זו מאלצת אתכם להשאיר לחברת הניקיון מפתח ולסמוך עליהם שיבצעו את עבודתם בצורה מיטבית בשעות בהן אינכם נוכחים באזור.