מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בבאר שבע

רוצים לשמור על הסדר והניקיון במשרד? זקוקים לשירות מקצועי על בסיס קבוע? בואו לקבל מספר הצעות מחיר מחברות מובילות בתחום דרך פורטל קליניט.

מה כולל ניקיון משרדים בבאר שבע?

אפשר לומר כי כאשר מדובר על שירותי ניקיון משרדים, ישנו סטנדרט מסוים לגבי הפעולות שמתבצעות במהלך העבודה. כך למשל, סביר להניח שהשירות יכלול ניקוי אבק מהעמדות והשולחנות במשרד, שטיפה של הריצפה, החלפת השקיות בפחי הזבל בחדרים השונים, ניקוי וטיפול בחדר השירותים וכדומה.

 

כמו כן, ישנן חברות ניקיון משרדים בבאר שבע אשר ישמחו לספק לכם גם שירותים נוספים כמו ניקוי של החלונות, טיפול במטבחון ושטיפת כלים, ניקוי של מראות, שאיבת שטיחים וכדומה.

 

ניקיון משרדים בבאר שבע

כמה יעלה לנקות משרד בבאר שבע?

המחיר נקבע בדרך כלל על סמך 2 משתנים מרכזיים: השירותים הספציפיים הנדרשים לכם, תדירות הניקיון וגודלו של המשרד. אפשר לומר כי ניקיון משרד קטן שגודלו הוא עד 50 מ"ר, יעלה בין 800 ל-1,200 ש"ח, כאשר מדובר על הגעה של בין 6 ל-8 פעמים לאורך החודש. במידה ומדובר על ניקיון משרדים גדולים אשר מתבצע בשעות הערב, המחיר עשוי לנוע בין 2,800 ל-3,500 ש"ח.

כך תבחרו חברת ניקיון משרדים בבאר שבע

כאשר בוחרים חברת ניקיון משרדים בבאר שבע, נדרש לבדוק מספר דברים. להלן הדגשים שלנו לגבי מה שצריך לבחון לפני תחילת העבודה המשותפת עם החברה:

  • ניסיון מקצועי: וודאו כמה זמן החברה כבר עוסקת בתחום והאם יצא לה לבצע עבודות דומות, כלומר ניקיון משרדים בבאר שבע בגודל זהה למשרד שלכם.
     
  • צוות העובדים: כדאי להעלות את הנושא כבר בשיחה הראשונה עם נציגי חברת הניקיון וכדאי לוודא שמדובר בצוות קבוע, כזה אשר יגיע בקביעות למשרד, יבין מה חשוב לכם וידע לבצע את העבודה בהתאם לציפיות ולדרישות שהוגדרו בתחילת התהליך.
     
  • מחיר השירות: כל חברת ניקיון משרדים בבאר שבע, תתמחר את עבודתה בצורה שונה. לעיתים, נוכל למצוא פערים משמעותיים במחירים בין הצעה אחת לאחרת - גם אם מדובר באותם השירותים בדיוק. לכן כדאי לבחון מספר הצעות מחיר שונות לפני שמקבלים החלטה סופית.
     
  • גמישות בשעות: לא פעם מתעורר הצורך לבצע ניקיון ייסודי בתדירות גבוהה יותר, למשל כאשר יש אירוע מסוים במשרד כמו הרמת כוסית, ימי עיון והדרכה ומפגשים עם ספקים ולקוחות. במצבים אלו, נרצה שצוות הניקיון יגיע בתדירות גבוהה יותר ולכן כדאי לבדוק האם החברה פתוחה לביצוע שינויים בתדירות הביקור במידה והדבר נדרש.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

שירותי ניקיון משרדים בערב בבאר שבע

כל בעל עסק יודע שבזמן שצוות הניקיון נמצא במשרד, הדבר עשוי להפריע לעבודה השוטפת של העובדים. באותה מידה, אפשר לומר שגם העובדים עצמם עשויים להפריע לצוות הניקיון בתהליך הניקוי ולכן מתעורר הצורך להזמין ניקיון משרדים בשעות הערב.

 

בדרך כלל רוב רובן של החברות העוסקות בניקיון משרדים בבאר שבע, יוכלו לספק לכם שירות בשעות הערב ולמקרה שאתם עדיין לא בטוחים אם הניקיון בשעות אלו עדיף על פני ניקיון בשעות הבוקר או הצהריים, תוכלו להיעזר בטבלה הבא שהכנו, אשר מציגה את היתרונות והחסרונות:

 

יתרונות של ניקיון משרד בערב חסרונות של ניקיון משרד בערב

 

מאפשר לבצע ניקיון ייסודי ומקיף יותר

 

צוות הניקיון נמצא במשרד ללא השגחה או פיקוח

 

לא מפריע לשגרת העבודה במשרד

 

עשוי לייקר מעט את מחיר העבודה

 

ניתן להפעיל מכשירים מרעישים (כגון שואב אבק)

 

מצריך מאיתנו להשאיר מפתח לצוות הניקיון