מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון משרדים בדרום

מחפשים חברה אמינה ומקצועית אשר מספקת שירותי ניקיון משרדים בדרום? דרך פורטל 'קליניט' ניתן לבחון מספר הצעות מחיר ולקבל הצעות אמיתיות מחברות מובילות באזור. אנו מסייעים במציאת השירות בכל ערי הדרום, למשרדים בכל גודל.

ניקיון משרדים בדרום למשרדים בכל גודל

באזור הדרום יש מספר רב של משרדים וחברות קטנות, בינוניות וגדולות אשר זקוקות לשירות ניקיון מקצועי על בסיס קבוע ולעיתים גם על בסיס חד פעמי כמו ניקיון משרד לאחר שיפוץ. זקוקים לניקוי של משרד קטן שגודלו הוא עד 50 מ"ר? אולי משרד גדול יותר בגודל של 60 עד 100 מ"ר? בואו לקבל הצעה לניקיון משרדים בדרום בהתאם לגודל של המשרד, כולל התאמה של שירותי הניקיון הספציפיים שחשובים לכם.

 

ניקיון משרדים בדרום

כמה עולה להזמין חברות לניקיון משרדים בדרום?

בטח כבר ניחשתם - כל חברה מתמחרת את שירותיה בצורה שונה ואחרת ואין מחיר אחיד לשירותי הניקיון. יחד עם זאת, ישנו טווח מחירים משוער ולכן יצרנו מחירון קצר אשר מספק כמה דוגמאות לעלויות להזמנת חברות לניקיון משרדים בדרום:

עלויות לניקוי משרדים בדרום הארץ

עלות לניקיון משרד קטן - עד 80 מ"ר

הגעה 8 פעמים בחודש.


1,900 - 2,150 ש"ח
מחיר לניקוי משרד בגודל 100 מ"ר

ניקיון משרד גדול על בסיס יומי (5 ימים בשבוע)


1,400 - 2,900 ש"ח
כמה עולה לנקות משרד בגודל 250 מ"ר?

מתייחס לניקיון משרדים בדרום על בסיס יומי.


4,700 - 5,300 ש"ח

הדפס מחירון

קבלו שירות מחברת ניקיון אמינה

אנו בטוחים שגם בעבורכם, נושא האמינות הוא פקטור מרכזי בקבלת ההחלטה על עבודה עם חברת ניקיון משרדים בדרום. לאלו מכם אשר עדיין מפחדים להזמין שירותי ניקיון למשרד בלילה ולהשאיר את המפתח בידי צוות הניקיון, נמליץ לשכור תחילה את השירות לשעות הבוקר ורק בהמשך לאחר שמתבצעת היכרות עם הצוות, להעביר את מועד הניקיון ללילה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקוי משרדים בדרום

דרך פורטל קליניט תוכלו להזמין שירות בכל אזור הדרום, החל מניקיון משרדים שנמצאים בערים הגדולות ועד לניקיון של משרדים ביישובים או מושבים קטנים יותר. הנה רשימת הערים המרכזיות בדרום הארץ, אשר עליהן רשמנו בהרחבה:

 

מזמינים ניקיון למשרד? בדקו שלחברה יש רישיון

כל חברת ניקיון משרדים בדרום, כמו בכל אזור אחר בארץ, חייבת להחזיק ברישיון מעסיק מטעם משרד התמ"ת. זו למעשה הדרך שלכם לדעת שהחברה שאיתה אתם עובדים, מעניקה תנאים סוציאליים לעובדים וזה כולל ימי מחלה או חופשה, שכר מינימום (או יותר) וגם תשלומי הבראה וזכויות נוספות אשר מוגדרות על פי חוק.

 

רגע לפני סיום, נרצה לספק לכם הסבר קצר נוסף באשר לשירותי החברות. תוהים אילו שירותי ניקיון נחשבים לסטנדרט ואילו שירותים עשויים להיות מתומחרים בנפרד? הנה טבלה שתעזור לכם:

 

האם השירות כלול בסטנדרט?
פוליש לרצפה
ריקון פחים
ניקוי עמדות העבודה
ניקיון רצפה
ניקוי שטיחים
ניקוי מטבחון