מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון קניון

ניקיון של קניונים ומרכזי קניות מסחריים, דורש לא מעט ידע, ניסיון וכמובן גם ציוד מתאים. רוצים להשוות מחירים בין חברות אשר מספקות את השירות? דרך פורטל קליניט תוכלו לבצע השוואה קלה ומהירה.

ניקיון קניונים בכל אזורי הארץ

כמדי יום, נכנסים אל קניונים ברחבי הארץ אלפי לקוחות אשר מעוניינים לבקר בחנויות השונות ולרכוש מוצרים, אוכל ושתייה וגם ליהנות מאטרקציות שונות והפעילויות שמתרחשות בקניון.

 

על מנת לשמור על חווית קנייה טובה של הלקוחות שמבקרים במקום, יש צורך להזמין שירותי ניקיון קניונים על בסיס קבוע. יש לא מעט חברות אשר מספקות את השירות ומגיעות לכל אזורי הארץ - החל מקניונים בצפון ועד לקניונים במרכז או בדרום.

 

דרך פורטל קליניט, ניתן לקבל הצעות מחיר מותאמות אישית, בהתאם לגודל הקניון והשירותים הספציפיים הנדרשים לכם. רוצים להתחיל בתהליך ההשוואה? חייגו אלינו כעת או השאירו פנייה בטופס המופיע כאן באתר.

 

ניקיון קניונים

ניקיון מרכזי קניות פתוחים או סגורים

ברחבי ישראל קיימים עשרות מרכזי קניות סגורים אך גם לא מעט מרכזי קניות פתוחים, כאלו אשר מציעים לצרכן חווית קנייה אחרת, בחלל פתוח הנמצא בצמוד לאזור החנייה כאשר חזית החנויות פונה כלפי חוץ.

 

בשני המקרים, נדרש להזמין שירותי ניקיון קניונים, על ידי חברות שיגיעו לכל נקודה ונקודה, יבדקו האם יש אבק או לכלוך, האם נדרש להחליף שקיות בפחים והאם יש צורך בשטיפה או טאטוא של הריצפה.

 

ניקיון מרכזי קניות חייב להתבצע בתדירות גבוהה, כאשר ברוב הגדול של המקרים מדובר על שירות שמתבצע על בסיס יומי, בעקבות כמות המבקרים הגדולה שפוקדת את מתמחי הקניות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקיון קניון: מה כולל השירות?

עבודת ניקיון של קניונים, שונה מכל ניקיון של עסק כזה או אחר. הסיבה לכך היא הגודל של הקניון אך גם המבנה שלו והמתקנים השונים, אשר לא בהכרח יהיו קיימים במקומות אחרים. להלן השירותים המסופקים בעת ניקיון קניון:

 • שטיפת רצפת הקניון: ברוב הגדול של המקרים מדובר על ניקיון שמתבצע באמצעות מכונות גדולות המתאימות לשטיפת מרצפות. כך ניתן לחסוך זמן יקר ולבצע עבודה איכותית ומקיפה בכל אזורי הקניון.
   
 • פינוי אשפה ופחים: לאורכו של הקניון יש מספר רב של פחי אשפה. נדרש להחליף את השקיות בפחים ולרוקן את האשפה מכל הנקודות השונות, לעיתים פעולה זו צריכ להתבצע מספר פעמים במהלך היום.
   
 • ניקוי חניונים: כאשר מדובר על ניקוי של מוסדות, ביצוע ניקיון ייסודי בחניון עליון / תחתון של הקניון הוא חלק בלתי נפרד מהשירות. הניקיון כולל הרמה של פסולת שנזרקה על הריצפה, ניקוי אבק ושטיפה ייסודית של החניון עם מכונת שטיפה הפועלת בלחץ גבוה.
   
 • ניקיון חלונות: בקניון יש לא מעט חלונות גדולים ואחת לתקופה מתעורר הצורך לנקות אותם בצורה מקיפה וייסודית על מנת לשמור על המראה היפה של המתחם. ניתן גם להזמין שירותי ניקיון קניונים אשר כולל ניקוי של חלונות הראווה של חנויות שונות ודוכנים במתחם. קראו עוד על ניקוי חלונות לעסקים.
   
 • ניקיון מדרגות נעות / מעליות: במידה ומדובר בקניונים גדולים בעלי מספר קומות, השירות של ניקיון קניון יכלול בין היתר התייחסות לניקוי ייסודי של הדרגנועים (מדרגות נעות) והמעליות במתחם, החל מניקוי של המעקה ועד להברקת הזכוכיות במעלית.
   
 • ניקיון שירותים: בכל קניון יש מספר רב של תאי שירותים ובעבור המבקרים בקניון, מדובר באחד מהמדדים המרכזיים לרמת הניקיון של המקום. ניקיון קניון כולל תמיד תחזוקה של חדרי השירותים, כולל החלפת נייר טואלט בתאים, ניקוי השיש, שטיפת הריצפה בתדירות גבוהה והוספת סבון וחומרי ניקוי שונים.

ניקיון קניונים

ניקיון מרכז מסחרי בכל שעות היום

אפשר להזמין את צוות הניקיון בשעות הבוקר המוקדמות לפני פתיחת המתחם ואפשר גם לקבל שירות של צוות ניקיון קבוע שיסייר לאורכו של היום ויבצע נקיון מרכזים מסחריים אשר כולל איסוף אשפה או תחזוקה שוטפת של אזור השירותים. יחד עם זאת, ניתן להזמין גם ניקיון מרכז מסחרי מקיף בסוף היום, לאחר שכל המבקרים יצאו והמקום נסגר למבקרים עד ליום המחר. אם אינכם בטוחים לגבי שעות העבודה או התדירות הנדרשת לניקיון הקניון שלכם, תוכלו להזמין את נציגי חברת הניקיון לסיור מקדים בשביל לדייק את זמני העבודה.