מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון מסעדות

מסעדות נוטות להתלכלך הרבה עקב האנשים ההולכים ושבים, הקצב המהיר של חיי המסעדות וכמובן האוכל שמדי פעם נופל ומשאיר כתמים. לכן ניקיון מסעדות צריך להתבצע על ידי חברת ניקוי מסעדות שמבינה את הלכלוכים הנפוצים, המקומות "בעיתיים" ויודעות להתמודד עם כל זה. בעמוד תוכלו גם לערוך השוואה בין חברות ניקיון מסעדות בין המחיר והאיכות שלהן.

אילו לכלוכים נפוצים במסעדות?

במסעדות יש הרבה אוכל ובישולים כמובן כמו גם הרבה תחלופה של אנשים מה שמוביל לסוגי לכלוכים שמאפיינים מסעדות:

 • כתמי שמן ושומן: במסעדות צריך לעבוד מהר, לכן מאוד נפוץ שישפך מעט שמן או חמאה. בין אם זה על הכיריים או במקרר זה בהחלט משהו שחשוב לנקות אחרת הוא מתקשה ונהיית שכבת שומן שקשה להיפטר ממנה.
   
 • כתמי מזון: לא רק כתמי שומן, גם כמובן כתמים של מזון בין אם זה חתיכת מזון שנפלה על הרצפה, רוטב שנשפך על הכיריים או שהכורכום מפל והפך את כל הרצפה שלכם לצהובה - כתמי מזון יכולים להישאר זמן רב אם לא דואגים לנקות אותם.
   
 • חול ואבק: אם מגיעים הרבה אנשים למסעדה שלכם, וכמובן שזו התקווה, הם מגיעים מבחוץ מה שמביא הרבה אבק וחול. אלה כמובן דורשים פוליש למסעדה כדי שתישאר מבריקה.

 

ניקיון מסעדות

ניקיון מסעדות של המקומות ה"בעיתיים"

יש מקומות בעיתיים יותר מאחרים שחשוב לשים לב אליהם בעת ניקיון מסעדות:

 • רצפה מלוכלכת: כמו שאמרנו בפסקה הקודמת הרבה אנשים נכנסים למסעדות ומלכלכים את חדר הסועדים אבל גם, ואולי בעיקר, רצפת המטבח היא מה שמתלכלכת באוכל, נוזלים ושמן.
   
 • תנור וכיריים: המקומות שהכי מתלכלכים ולרוב הכי קל להתעלם מהם, אבל כשהמקומות האלה רואים הרבה אוכל וחלק ממנו נשפך עקב הקצב המהיר של חיי המסעדות חובה לנקות את הכיריים והתנור באופן שוטף.
   
 • מקרר: גם המקרר נוטה להתלכלך הרבה, ולמעשה שם אנחנו לא שמים לב עד ש"לפתע" מתחיל ריח מוזר מהמקרר. אם תדאגו לנקות אותו היטב לא יופיע שום ריח מוזר ותשמרו על תנאים סניטריים הכרחיים.
   
 • חלונות וויטרינה: לא במטבח אבל בהחלט חשוב מאוד כדי ליצור חוויה טובה למסעדה שלכם. חלונות וויטרינה נקיים בהחלט יוצרים חוויה הרבה יותר טובה לסועדים. ראו מחיר ניקוי חלונות לעסקים.
   
 • מנדף: המקום שאף טבח לא אוהב לנקות ובגלל זה הוא תמיד הכי מלוכלך. ניקוי יסודי של המנדף יתן לטבחים שלכם אוויר חדש לנשימה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקיון מסעדות במגוון שיטות

ניקיון מסעדות חייב להתבצע על ידי חברת ניקיון שמבינה את הצורך והלכלוכים של מסעדה. הנה מה שתעשה חברת ניקיון מסעדות מומלצת:

 • פוליש לרצפה: לא פשוט לעבור עם מטאטא ומגב פה הכוונה היא לפוליש רציני שמנקה את כל הלכלוכים מהרצפה. הזזה של כל הרהיטים, ניקוי מתחת למקררים, ניקוי של כל הלכלוכים הקטנים (או הגדולים) שלא מצליחים לנקות.
   
 • ניקוי עם קיטור: הרבה פעמים כתמי שומן מתקשים ונהיים קשים למאוד לניקוי. במקרה הזה צריך לבוא עם קיטור שיצליח לנקות לגמרי את כל "גושי" השומן שהצטברו לכם במסעדה.
   
 • ניקוי ויטרינות וחלונות: ניקוי של כל כתמי האצבעות, אבק, מים ולכלוכים מצטברים אחרים שמונעים מהויטרינה שלכם להיות נקייה ומצוחצחת.
   
 • חיטוי המסעדה: מסעדה היא מכל שמאכיל אנשים וחייב להיצמד להוראות של משרד הבריאות, לכן חיטוי של המסעדה הוא הכרחי.
   
 • ניקיון יסודי: ניקיון יסודי מא' ועד ת' שכולל ה-כ-ל. הזזה של הכל חיטוי ניקיון של כל כתם, כל פירור אבק בכל פינה שלא ידעתם שמלוכלכת במסעדה שלכם.

מחיר ניקיון מסעדות

מחיר ניקיון מסעדות נע בין 1,500 - 2,400 ש"ח לניקוי יסודי חד פעמי של פולישינג, חיטוי ניקוי כתמי שומן ועוד.

 

מחיר ניקיון מסעדות יסודי חד פעמי

מחיר ניקיון מסעדות יסודי חד פעמי: 1950 ₪

טווח מחיר גבוה 2400 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

השוואת מחירים בין חברות ניקיון למסעדות

מחיר ניקיון מסעדות הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם למספר דברים. קודם כל הוא ישתנה בהתאם לצורך שלכם - אם מדובר על ניקיון חד פעמי מדובר במחיר אחד, ואם מדובר בניקיון קבוע המחיר ירד.

 

בנוסף המחיר תלוי בחברת הניקיון שאיתה תסגרו. תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מחברות ניקיון משרדים ובכך לחסוך במחיר הסופי של הניקיון. התקשרו לצוות הטלפוני של פורטל קליניט וקבלו עד 3 הצעות מחיר כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

3 טיפים למציאת חברת ניקיון למסעדות מומלצת

לא בטוחים אם למצוא חברת ניקיון למסעדות מומלצת? הנה 3 טיפים:

 • חומרי ניקיון ייעודיים: במסעדות יש חומרי ניקוי רעילים מדי שלא ניתן להשתמש בהם. לכן חשוב לקחת חברת ניקיון למסעדות שיודעת באילו חומרי ניקיון מותר להשתמש, במיוחד במטבח.
   
 • ניסיון: כשזה נוגע למסעדה שלכם חשוב שתחברו חברת ניקיון שיש לה ניסיון בניקיון מסעדות ספציפית. ככה תוודאו שהם מכירים את ה"חולשות" של מסעדות וידעו להתמקד במקומות הנכונים.
   
 • חוות דעת קודמות: לאחר שקיבלתם שמות של חברות ניקיון מסעדות תוכלו לבדוק אותם באינטרנט. בדקו מה חושבים לקוחות קודמים עליהם ובדקו דירוגים.

 

חברה לניקיון מסעדות

על החשיבות של ניקיון מסעדות

מסעדות מאכילות אנשים, לכן יש משקל גדול בידיים שלהם בכל הנוגע לניקיון והיגיינה. אף אחד לא רוצה לאכול משהו ממקום שנראה מלוכלך ולא מטופח בצורה מספיק טובה.

 

לכלוך במסעדות גם יכול למשוך בעלי חיים שאף אחד לא רוצה שיהיו במסעדה שלו, ואף לקוח לא רוצה לאכול במסעדה עם בעלי חיים כאלו כמו ג'וקים, עכברים עשי מזון ועוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקיון מסעדות באופן קבוע או לצורך חד פעמי

ניתן להזמין שירות ניקיון מסעדות חד פעמי לניקוי וחיטוי כל המסעדה, או במקרה של ניקיון אחרי שיפוץ, אבל תוכלו גם להזמין חברת ניקיון מסעדות שתגיע באופן קבוע.

 

בין אם זה פעם בשבוע או פעם בחודש חשוב שיהיה ניקיון משמעותי שמנקה בצורה טובה את כל מה שהצוות שלכם לא מצליח לנקות. ניקיון שוטף גם יעלה פחות לכל עבודה מאשר ניקיון חד פעמי.