מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון בתי ספר

כל בית ספר, זקוק לצוות ניקיון אשר יתחזק את הכיתות, המסדרונות, חדרי השירותים, חצר בית הספר ושאר האזורים. מעוניינים לאתר חברה אשר מתמחקה בניקיון בתי ספר? דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות שונות באופן מהיר ונוח.

חברת ניקיון בתי ספר מקצועית ומומלצת

בטח יצא לכם להעסיק עובד ניקיון באופן פרטי בעבר ואתם מודעים לגובה האחריות שנדרשת מכם על מנת לפקח ולוודא שהעבודה נעשית על הצד הטוב ביותר. אז תארו לכם את מהות הדבר כשמדובר בניקיון בתי ספר.

 

הלא במקרה הזה יש תנועה המונית של ילדים ומורים העוברים מכיתה לכיתה, ממתקן אחד לשני והשימוש בחדרי השירותים הינו בתדירות גבוהה מאוד. חייב לוודא שהינכם עובדים עם חברת ניקיון לבתי ספר. דרך השארת פרטים בקליניט תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר בהתאמה אישית, מחברות ניקיון באזור הנדרש.

 

ניקיון בתי ספר

טווח מחירי ניקיון בתי ספר

המחיר לניקיון בית ספר משתנה על בסיס כמות הכיתות והגודל הכולל של כל בית הספר. לכן לא ניתן לעמוד את המחיר הכולל. אך כן ניתן לציין שעובדי חברות הניקיון משתכרים בתשלום שעתי הנע בין 40  - 60 ₪ לשעה אז לכן במידה ותוכלו לעמוד את מספר העובדים שתזזדקו להם וכמות השעות תוכלו לחשב את מחיר העבודה בעצמכם אך דעו שאנו יכולים לסייע לכם בקבלת הצעות מחיר אמיתיות - השאירו פרטיכם בפרוטל קליניט ותקבלו עד 3 הצעות מחברות ניקיון מובילות בהתאמה אישית.

 

מחיר לשעת ניקיון

מחיר לשעת ניקיון: 50 ₪

טווח מחיר גבוה 60 ₪

טווח מחיר נמוך 40 ₪

מה ההבדל בין ניקיון בתי ספר למשרדים?

ההבדל הגדול בין ניקיון משרד לבין ניקיון בתי ספר הוא שבמשרד יותר קל להשתלט על הסדר היות ואיזורי הפעילות מוגדרים ומיושמים מלכתחילה, לדוגמה - חדרי עבודה, חדרי ישיבות, חדרי אוכל וכו'.

 

בעוד שבבתי ספר האיזורים  הנ"ל נוטים להיטשטש ולכן מאתגרים יותר לניקיון וסדר כי כמות הלכלוך משתרעת על פני שטח גדול - מה שמביא במקרה הטוב להצטברות זבל בתוך הפחים השרויים בשטח ובמקרה הרע להצטברות זבל באיזורים שאינם מוגדרים להם כגון - כיתות, מסדרונות, חדרי שירותים, מגרשי משחק וכו. לכן גם מבחינת המחיר בין שתי סוגי ניקיונות אלו יש שוני ניכר ויש לקחת זאת בחשבון.

מה מנקים בבתי ספר?

ניקיון בית ספר הוא מורכב מאוד כי כמו שכבר נכתב מעלה - מדובר בניקוי שטחים גדולים ולרוב אינם מוגדרים מבחינת התנהלות נושא הניקיון מצד התלמידים. 

 

השטחים שלרוב עליהם צריך לשים דגש בניקיון הם:

 • כיתות הלימוד - רצפות, שולחנות, לוח, החלפת שקית פח כיתתי, ניקוי חלונות.
   
 • מסדרונות - בעיקר הדגש על ניקיון הריצפה אך גם עשוי לכלול ניקוי חלונות אם יש.
   
 • חדרי שירותים - ניקוי ריצפה, אסלות,כיורים, חידוש מלאי של נייר טואלט וניגוב ידיים, לדאוג לבישום (במידה ויש).
   
 • חדר מורים - שטיפת כלים בכיור, ניקיון שולחנות, ניקיון הריצפה, ניקיון חלונות.
   
 • החצר - החלפת שקיות בפחי האשפה, ניקיון מרחבי ברובו (הרמת עטיפות וליכלוך אחר במידה ויש על פני הריצפה).
   
 • אולם הספורט - יש לנקות את ריצפת האולם, את חדר השירותים (במידה וקיים) : שטיפת ריצפה, ניקיון אסלות וכיורים,  ניקיון מראות, חידוש מלאי נייר טואלט וניגוב ידיים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

מהי תדירות הניקיון בבתי הספר?

במרבית המקרים, רוב מוסדות הלימוד יסיימו את יומם בצורה שונה מזאת שהתחילו - דבר המתבטא בחוסר סדר וליכלוך שלרוב גם יתבטא ב-"כאוס" מצד התלמידים ולכן תדירות החברת ניקיון לבתי הספר תהיה לרוב על בסיס יומי, כלומר בתחילה או בסיום יום לימודים. ניקיון בתי ספר אשר מתבצע על ידי חברת ניקיון מוסמכת, על בסיס יומיומי, עוזר לשמור על חווית לימודים נעימה, בסביבה נקייה.

באילו שעות רצוי לבצע ניקיון בבתי הספר?

ניקיון בית הספר ברובו נעשה בסוף היום (בד"כ החל משעה 15:00 ואילך)  אך ישנן עבודות הנעשות במהלך היום כמו ניקיון אסלות, אספקת נייר לשירותים ולשטיפת ידיים, גם במרבית בתי הספר יש צורך בשטיפת כלים בחדר המורים.

 

ניקיון שירותים בבתי ספר

ומהם פערי העבודה?

בשונה מניקיון משרדים, בעת ניקיון בתי ספר ישנה כמות גדולה של חדרים וכמו כן כמובן של האנשים עצמם - המורים והתלמידים יחדיו. מה שגורם לכמויות גדולות יותר של ליכלוך ומצריך עבודה יסודית מצד עובדי ניקיון בית הספר. אופן העבודה צריך להיעשות עם הוראות ברורות לעובד הניקיון.

 

אל לשכוח שמדובר במוסד בו ילדינו מבקרים מדי יום וחשוב שהעבודה תיעשה על הצד הבטוח ביותר עם מינימום סיכונים מצד אופן הניקיון. ע"י השארת פרטים באתר זה תוכלו לקבל עד 3 חברות ניקיון שיתאימו את עצמם ללו"ז שאתם מעוניינים בו.