מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון בנקים

סניפי הבנק, אשר מספקים שירות למספר רב של לקוחות, מתלכלכים לעיתים תכופות ודורשים תחזוקה וניקיון. מעוניינים להזמין שירותי ניקיון בנקים במחיר זול? מתלבטים באיזו חברה לבחור? דרך פורטל 'קליניט' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מהחברות המובילות באזורכם.

ניקיון בנקים במחירים זולים

כמו כל עבודה אחרת בתחום של ניקיון מוסדות, גם כאשר מדובר על ניקיון בנקים יש לבצע את העבודה בצורה מקצועית ומקיפה. אך מה לגבי המחיר? מחיר ניקיון בנקים עשוי להשתנות בין חברה לחברה ועל כן נרצה לקבל מספר הצעות מחיר שונות. אנו נדאג לכך שתקבלו מספר הצעות מחיר בהתאם לשירותים הנדרשים לכם והתדירות הרצויה, כאשר שירות השוואת המחירים שלנו אינו כרוך בתשלום.

 

ניקיון בנקים

כמה עולה ניקיון בסניף בנק?

המחיר לניקוי לפי שעה, נע בין 60 ל-140 ש"ח. נדרש להכפיל את המחיר השעתי במספר השעות הרצויות, בהתאם לתדירות הנדרשת בסניף.

 

מחיר שעתי לניקוי סניף בנק

מחיר שעתי לניקוי סניף בנק: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

איך בוחרים חברה לניקיון בנק?

ישנם מספר פרמטרים אשר כדאי לבדוק כאשר בוחרים חברה לניקיון בנק. להלן הפרמטרים המרכזיים:

 • וותק וניסיון: כדאי לבדוק כמה זמן החברה כבר פועלת בתחום והאם יש לה ניסיון בעבודות ספציפיות של ניקיון בנקים. במידת הצורך, אפשר לבקש גם לדבר עם לקוחות קיימים על מנת לשמוע מה דעתם על טיב השירות.
   
 • מחיר השירות: טווח המחירים משתנה בין חברת ניקיון אחת לאחרת ועל כן אנו ממליצים לבדוק מספר הצעות מחברות שונות ולבצע השוואת מחירים וסקר שוק קצר.
   
 • כלים וציוד: האם החברה מביאה את ציוד הניקיון בעצמה? האם נדרש לספק לה מטאטא, מגב או כל ציוד אחר? הקפידו לבדוק זאת כבר בשיחה הראשונה עם נציגי החברה. ניקיון עסקים יכלול בדרך כלל את חומרי הניקיון (החברה תספק אותם) אך לעיתים יהיה מדובר בתוספת במחיר ועל כן וודאו זאת.
   
 • עובדים קבועים: אם יש לכם דגשים מיוחדים לניקוי, כמו למשל אזורים ספציפיים בבנק אשר דורשים התייחסות מיוחדת, כדאי לבדוק שמדובר בעובדים קבועים אשר כבר מכירים את הסניף ויודעים בדיוק מה הדרישות הספציפיות.
   
 • שירותיות ומענה: חשוב לדעת שיש מי שזמין לנו במידה ונצטרך לשאול שאלות, לשנות את מועד הביקור של החברה או את תדירות הביקור. כדאי להבין מול מי מתנהלים בפועל מאחר ובחלק גדול מהחברות, יש מנהל עבודה או מחלקת שירות לקוחות אשר עונה לפניות של מזמין העבודה.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

יתרונות לניקוי בנקים בשעות הערב

יש מספר יתרונות לניקוי בנקים בשעות הערב, כאשר היתרון המרכזי הוא שצוות הניקיון אינו מפריע למתרחש בבנק. כלומר הצוות מגיע לאחר שעות קבלת הקהל ולא בשעות הבוקר או הצהריים, בהם המקום הומה בלקוחות וכך הצוות גם יכול לנקות טוב יותר, להפעיל מכשירים שמרעישים (מכונת פוליש, שואב אבק וכדומה) ולנקות את כל העמדות בסניף.

ניקוי בנק - מה התדירות האופטימלית?

מבדיקות שערכנו התדירות המומלצות לניקוי בנק היא פעם בשבוע, כאשר מדובר על סניפים קטנים וניקוי על בסיס יומי, כאשר מדובר על סניפים גדולים ומרכזיים, בהם יש מספר רב של לקוחות כמדי יום. בכל אופן, רוב החברות אשר מספקות שירותי ניקוי בנק, יאפשרו לכם לשחק עם תדירות הביקור ולשנות אותה בהתאם למצב הקיים והצרכים בסניף.

 

ניקיון בנק

ניקוי סניפי בנק בכל רחבי הארץ

אנו עובדים עם חברות ניקיון מכל רחבי הארץ ולכן תוכלו להזמין שירותי ניקוי סניפי בנק בכל אזור, החל מהצפון ועד דרום הארץ. ניתן לקבל מענה גם לניקיון של סניפים גדולים ומרכזיים וגם לניקוי של סניפי בנק בינוניים או קטנים. כדאי לציין שלפני תחילת העבודה, נציג החברה ירצה להגיע אל הסניף בשביל לקבל תמונה מלאה בנוגע לפעולות הניקיון הנדרשות.

שאלות נפוצות על ניקיון בנקים

רגע לפני שנסיים, ריכזנו בעבורכם מספר שאלות בנוגע לניקיון בנקים:

מה הפרמטרים שמשפיעים על מחיר השירות?

המחיר לניקיון בנקים נקבע בהתאם לגודל הסניף, תדירות הביקור הנדרשת, מספר עובדי הניקיון וסוג השירותים שהוזמנו.


מה כולל ניקוי בנקים?

לרוב, השירות יכלול ניקוי של רצפת הבנק, פינות העבודה ועמדות המחשבים, הדלפקים ואזור הכספומטים, חדרי המנהלים, המטבחון, תאי השירותים ושאר האזורים בסניף.


מדוע חשוב לשמור על הסניף נקי?

ניקיון סניפי בנק הוא חשוב מאחר ונרצה לספק ללקוח חוויה טובה וגם ליצור רושם חיובי כאשר מגיעים לקוחות אל הסניף.