מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

מחירון ניקיון משרדים

לפניכם, מחירון ניקיון משרדים מלא למשרדים בגדלים שונים, תדירויות שונים וגם ניקיונות של חדרים בודדים או ניקיונות חד פעמיים. בנוסף תראו מה משפיע על מחירים של ניקיון משרדים ותוכלו גם לערוך השוואת מחירים.

מחיר ניקיון משרדים לפי שעה

מחיר ניקיון משרדים הוא: כ-100 ש"ח לשעה בממוצע, כאשר טווח המחירים לפי שעה נע בין 60 ש"ח ועד ל-140 ש"ח. כמובן, תמחור ניקיון המשרדים משתנה בהתאם לגודל המשרדים, תדירות הביקורים, אספקת חומרים והשירותים המוצעים. ניתן למצוא מידע נוסף, בהמשך הדף, שם מוצג המחירון המלא.
 

מחיר ניקיון משרדים לפי שעה

מחיר ניקיון משרדים לפי שעה: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

מחירון ניקיון משרדים מלא

לפניכם מחירים של ניקיון משרדים לפי גדלים ותדירויות שונות. למי מכם שתוהה לגבי מחיר ניקיון משרדים בערב תדעו שהמחיר לרוב זהה למחיר ניקיון משרדים במהלך שעות היום, אם כי יש חברות שלפעמים יקחו מחיר יותר גבוה על כך.

מחירון ניקיון משרדים לפי גודל

מחיר ניקיון משרד עד 100 מ"ר

הגעה פעמיים בשבוע.


850 - 1,750 ש"ח
מחיר ניקיון למשרד בגודל עד - 100 מ"ר באופן שוטף

הגעה של 5 פעמים בשבוע.


1,400 - 2,900 ש"ח
עלות ניקיון משרד סטנדרטי פעמיים בשבוע

הניקיון כולל ריקון פחים, סידור עמדות, שטיפת כלים


500 - 900 ש"ח
כמה עולה ניקיון משרד בגודל של 80 מ"ר?

הגעה 3 פעמים בשבוע.


1,900 - 2,150 ש"ח
מחיר ניקיון של משרדים בגודל של 250 מ"ר

קראו עוד על ניקיון משרדים גדולים. הגעה של 5 פעמים בשבוע.


4,700 - 5,300 ש"ח
מחיר ניקיון משרדים לאחר שיפוץ

ניקיון משרדים אחרי שיפוץ באופן יסודי.


2,200 - 3,600 ש"ח
מחיר ניקיון חדרי שירותים של משרדים

שטיפת רצפה, ניקיון השירותים וריקון הפחים.


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

מה משפיע על מחיר ניקיון משרדים?

ישנם כמה דברים שמשפיעים על מחיר ניקיון משרדים:

 • גודל המשרד: הדבר הראשון שמשפיע על מחיר ניקיון משרדים הוא כמובן גודל המשרד. ניקיון משרד יותר גדול ידרוש יותר זמן ויותר עובדים ולכן גם יעלה יותר.
   
 • תדירות ניקיון: ככל שתדירות הניקיון יותר גבוהה כך גם המחיר החודשי יהיה יותר גבוה. עם זאת שימו לב שכנראה המחיר לשעה יהיה יותר נמוך.
   
 • ניקיון חד פעמי: אם תרצו להזמין ניקיון חד פעמי כמו למשל אחרי שיפוץ או לקראת פסח המחיר יהיה יותר גבוה לניקיון יסודי חד פעמי.
   
 • שירותים מוצעים: אחד הדברים שמשפיעים על המחיר הוא השירותים שאתם מקבלים מחברת ניקיון המשרדים. אם אתם מבקשים לדוגמה פוליש המחיר יהיה גבוה יותר.
   
 • אספקת חומרי ניקיון: יש חברת ניקיון משרדים שיספקו לכם גם חומרי היגיינה וניקיון (סבון, נייר טואלט וכו'). שירות כזה גם יוסיף למחיר.

כיצד הורכב מחירון ניקיון משרדים והאם מעודכן?

מחירון ניקיון משרדים של קליניט מורכב מהצעות מחיר אמיתיות של חברות ניקיון משרדים ברחבי הארץ תוך כדי השוואה למספר מחירונים ברחבי האינטרנט כמו, מידרג, דפי זהב, B144 ואתר המקצוענים. הצוות של פורטל קליניט עשה זאת על מנת להעניק את המחירים המדוייקים ככל הניתן בכל הנושא של ניקיון משרדים ברחבי הארץ. מחירי ניקיון המשרדים המוצגים במחירון מעודכנים נכון לשנת 2024.

השוואת מחירים בין חברות ניקיון משרדים

כמו שכתבנו למעלה מחיר ניקיון משרדים הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם להרבה גורמים. לכן אם תרצו למצוא מחיר זול עבור ניקיון משרדים מומלץ לבצע השוואת מחירים. אם תקבלו מספר הצעות מחיר תוכלו להשוות ביניהם.

 

השאירו פרטים או התקשרו לצוות הטלפוני של קליניט וקבלו עד 3 הצעות מחיר לניקיון משרדים שוטף או חד פעמי. ככה תוכלו לערוך השוואת ולחסוך במחיר הסופי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

שאלות נפוצות על מחירים של ניקיון משרדים

הוספנו שאלות ותשובות נפוצות על עמוד זה:

כמה עולה ניקיון משרדים לפי שעה?

מחיר ניקיון משרדים לפי שעה יהיה בין 60 - 140 ש"ח. המחיר ישתנה בהתאם לגודל המשרד, השירותים המבוקשים ועוד דברים עליהם הרחבנו בעמוד.


האם המחירים במחירון כוללים מע"מ

המחירים במחירון לא כוללים מע"מ.