מחפשים חברת ניקיון משרדים? השאירו פרטים והשוו מחירים!

ניקיון חדר מדרגות

שירותי ניקיון לחדרי מדרגות בבנייני משרדים ומבנים שונים בכל תדירות רצויה: על בסיס יומי, פעם בשבוע או שבועיים ואפילו פעם בחודש. קבלו הצעות מחיר והזמינו שירות מחברות מובילות בתחום.

ניקיון חדר מדרגות במשרד או מבנה

למרות השימוש הנרחב במעליות, בבניינים רבים מתבצע גם שימוש בחדרי המדרגות לצורך עלייה או ירידה בין קומה לקומה. אם חדרי המדרגות אצלכם במבנה מלוכלכים וזקוקים לניקוי והברקה, תוכלו להזמין דרכנו את השירות של ניקיון חדר מדרגות. ניתן לבחור בכל תדירות רצויה, בהתאם למספר גרמי המדרגות ותדירות השימוש בהן. בנוסף, תוכלו לשלב את הניקיון עם ניקוי משרד ולקבל שלל שירותים נוספים.

 

ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות - כמה זה עולה?

מחיר ניקיון חדרי מדרגות במבנה נקבע על סמך מספר הקומות וכמות הביקורים הנדרשת. להלן מספר דוגמאות לעלויות:

 

מספר קומות תדירות ניקיון מומלצת מחיר
עד 5 קומות פעמיים בשבוע

600 - 1,800 ש"ח

 

5 עד 10 קומות 3 פעמים בשבוע

1,800 - 3,000 ש"ח

 

10 קומות ומעלה 4 פעמים בשבוע

3,000 - 8,000 ש"ח

 

 

איך נקבעת תדירות הניקוי לחדר מדרגות?

הניקוי של חדר מדרגות עשוי להתבצע אחת לשבוע, שבועיים, שלושה שבועות או אפילו חודש. בחלק מהמקרים נרצה לנקות את המדרגות על בסיס יומי אך מקרים אלו נדירים הרבה יותר ונפוצים בעיקר במבנים שבהם אין מעליות בכלל. תדירות הניקוי היא פקטור של:

 • מספר המדרגות במשרד: ככל שיהיה מדובר בכמות גדולה יותר של מדרגות, כך יש הצדקה להזמנת שירותי הניקיון באופן תכוף יותר. אופציה נוספת שעשויה להיות רלוונטית היא להגדיל את מספר השעות פר ביקור, כך שחברת הניקיון תספיק לנקות את כל גרמי המדרגות בצורה מספקת.
   
 • תדירות השימוש במדרגות: במידה ומדובר במבנה שבו אין מעלית, נוכל להבין כי המדרגות בשימוש על בסיס יומי ולכן הן עתידות להתלכלך הרבה יותר. במצב זה, נמליץ להזמין את חברת הניקיון בתדירות של לפחות פעם בשבוע.
   
 • כמות האנשים במבנה: ככל שיש יותר אנשים במבנה, כך הסיכוי שהמדרגות יתלכלכו מהר יותר. אם מדובר במבנה קטן יחסית, בעל שתי קומות, לא נזדקק לניקיון חדר מדרגות כל שבוע ונוכל להסתפק גם בניקוי אחת לשבועיים או יותר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9934427

ניקוי חדרי מדרגות - מה זה כולל?

לפני הזמנת השירות של ניקיון חדרי מדרגות, חשוב לדעת מה השירות כולל:

 • טאטוא המדרגות ואיסוף הלכלוך.
 • שטיפת הריצפה באמצעות חומרי ניקוי.
 • ניקיון של המעקה באמצעות סמרטוט.
 • הסרת כתמי צבע, מזון, שתייה וכל לכלוך נקודתי אחר.
 • הסרת אבק מהקירות בחדרי המדרגות (לא תמיד כלול)